Sdílejte!

Předposlední kolo krajského přeboru odehrálo áčko starší přípravky na domácí půdě v neděli 29.10.203 dopoledne.  Za slunečného počasí jsme se utkali v prvním zápase proti Náchodu a v druhém proti Červenému Kostelci. Sestava byla tentokrát trochu netradiční, jelikož poprvé v sezóně došlo k termínové shodě mezi našimi mužstvy v okresním přeboru a krajském přeboru.

První zápas proti tradičním soupeři z Náchoda měl na obou hřištích rozdílné průběhy. Ročník 2013 proti stejně starým soupeřům prohrál oba poločasy a konečný výsledek byl 4:8. Mladší tým ročníku 2014 sice prohrál také první poločas o jednu branku 2:3, ale v druhém soupeře jasně přehrál a zvítězil vysoko 6:0. V konečném součtu nám tento výsledek zaručil nejtěsnější vítězství o jednu branku!

V druhém zápase proti Červenému Kostelci měl ročník 2013, stejně jako v zápase s Náchodem, problémy v obranné fázi a často zbytečně inkasoval. Nakonec však uhrál aspoň remízu 6:6. Na druhém hřišti ročník 2014 sice po poločase vedl 4:0, ale nepodal dobrý výkon, chyběla nám hlavně kombinace a fotbalové řešení situací. Po rozmluvě o přestávce však hráči začali hrát, co se o nich požaduje a na hřišti dominovali. Výsledek druhého poločasu 10:0 mluví za vše. Opět také musíme zmínit pochvalu za obrannou hru, jelikož 3 obdržené branky v prvním poločase prvního zápasu a pak 3 celé poločasy bez obdržené branky je opravdu úctyhodný výkon!