Aktuálně :


Soupiska mladších žáků pro sezónu 2021/2022

Ročník 2009:

Jakub Bělobrádek, Jakub Hanzl, Matyáš Hubálek, Jan Ježek, Vojtěch Kučera, Václav Poláček, Samuel Řehák, Ondřej Říha, Patrik Smola, František Sláviček, Daniel Žďára, Tobiáš Kroul, Lukáš Baldrych, Tobiáš Grim, Antonín Kolarik

Ročník 2010

Čáp Vojtěch, Paar Adam, Hubálek Tony, Jakl Dominik, Škoda Matěj, Ryšavý David, Plašil Richard, Dušek Daniel, Znamenáček Krištof, Hvězda Václav, Řehák Filip, Šulc Martin, Stolín Vít

Ročník 2011

Fňouk Martin, Sláviček Josef, Jakl Jáchym,Hoffinger Václav

Trenéři:

Zdeněk Lanta
605 168 076
Martin Hubálek
606 620 645
roman1608@seznam.cz

Vedoucí mužstva :

Dominik Nejman

Tréninky:

Po – 16:30 – 18:00
ČT – 16:30 – 18:00

Mekkagroup KP MŽ U 13 – skupina G

Neděle 3. 4. 2022 09:00 – turnaj Česká Skalice
SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně I. – MFK
TJ Slovan Broumov – MFK
Česká Skalice – MFK

Sobota 9. 4. 2022 12:00 – turnaj Broumov
MFK – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Dobruška/TJ Spartak Opočno – MFK
TJ Slovan Broumov – MFK

Sobota 16. 4. 2022 09:00 – turnaj Česká Skalice
SK Česká Skalice – MFK
MFK – SK Dobruška/TJ Spartak
MFK – TJ Sokol Třebeš I

Sobota 23. 4. 2022 10:00 – turnaj Dobruška
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno – MFK
MFK – SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně I.

Sobota 7. 5. 2022 12:00 – turnaj Broumov
TJ Slovan Broumov – MFK
MFK – TJ Sokol Třebeš I.

Neděle 15. 5. 2022 10:00 – turnaj Nové Město
MFK – SK Česká Skalice
MFK – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

Neděle 22. 5. 2022 09:00 – turnaj Rtyně v.P.
TJ Sokol Třebeš I. – MFK
SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně I. – MFK
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – MFK

Sobota 28. 5. 2022 12:00 – turnaj Broumov
MFK – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno – MFK
TJ Slovan Broumov – MFK

Neděle 5. 6. 2022 09:00 – turnaj Rtyně v.P.
SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně I. – MFK
MFK – SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

Sobota 11. 6. 2022 09:00 – turnaj Česká Skalice
SK Česká Skalice – MFK
MFK – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

AGRO CS Okresní přebor mladší žáci

Neděle 8. 5. 2022 10:00
Zábrodí/Babí – MFK „B“

Čtvrtek 12. 5. 2022 17:00
MFK „B“ – AFK Hronov

Sobota 21. 5. 2022 14:00
Sp. Police n/M – MFK N“B“

Čtvrtek 26. 5. 2022 17:00
MFK „B“ – Zábrodí/Babí

Neděle 5. 6. 2022 13:30
AFK Hronov – MFK „B“

Čtvrtek 9. 6. 2022 17:00
MFK „B“ – Sp. Police n/M


21.5.2022 – mladší žáci “B” získali v Polici bonusový bod z penalt

22 května, 2022|0 Comments

Spartak Police - MFK "B"  O:1 pk. Sestava MFK:  Znamenáček Kryštof, Smola Patrik Daniel, Sláviček František, Řehák Filip, Jakl Dominik, Bělobrádek Jakub, Baldrych Lukáš, Sláviček Josef, Fňouk Martin Neskutečný fotbalový zážitek. Náš slepený tým houževnatě [...]