Sdílejte!

Na rozdíl od sobotního slunečného počasí se v neděli na umělce v Novém Městě hrálo za mírného až vydatného deště. Béčko starší přípravky mělo za soupeře ty nejlepší z tabulky:  druhé Velichovky a první Hronov.

V prvním zápase jsme proti Velichovkám měli vynikající vstup do zápasu, když jsme asi za dvě minuty vedli 2:0. Hra se poté vyrovnala, ale udrželi jsme poločasové vedení o dvě branky – 3:1. Druhý poločas nám však vůbec nevyšel, co se týče zakončení. Soupeř proměnil snad úplně všechny své šance, kdežto my jsme 6x nastřelili konstrukci branky a neskórovali několikrát ani z bezprostřední blízkosti. To mělo za následek zvrat ve výsledku utkání a naši prohru.

Před druhým zápasem následoval důraznější pohovor v kabině a následně to bylo znát. Proti Hronovu, který za celý podzim prohrál jen jednou, a to právě s námi, jsme podali v útočné fázi rozhodně lepší výkon. Po celý zápas jsme vedli a postupně i vedení navyšovali. Poločas byl o 3 branky, druhý taktéž, a tak jsme lídru tabulky uštědřili druhou letošní prohru.