Mladší přípravka 2021/2022 – ročníky 2013 + 2014

Soupiska:

Příjmení Jméno Ročník
Franc Tomáš 2012
Khac Thanh Bui 2012
Červinka Josef 2013
Syrovátko Ondřej 2013
Šmída Jakub 2013
Samek Filip 2013
Bauch Jan 2013
Bilyi Nikita 2013
Vintera Matyáš 2013
Jirounek Petr 2013
Flek Tobiáš 2013
Chromý Filip 2013
Nerud Hugo 2013
Nerudová Antonie 2013
Matějů Felix 2013
Paliculin Marek 2013
Flégr Tobiáš 2013
Kratěna Jonáš 2014
Hubka Kryštof 2014
Spitzer Ondřej 2014
Zelený Matěj 2014
Vrba Milan 2014
Andrushko Artur 2014
Ludvík Petr 2014
Chmelík Josef 2014
Kolesnáč Patrik 2014
Žák Josef 2014
Ježek Vojtěch 2014
Laštůvka Jakub 2014
Paliculin Jakub 2015

Trenéři:

Tomáš Hubka – tel.: 732 294 385

Michal Tuček – tel.: 739 701 220

tréninky jaro 2022: pondělí + středa 16:00 -17:30 (poslední trénink sezóny je v pondělí 20.6.2022)

Zápasy jaro 2022:

Den Datum Hřiště Čas Soupeř Odjezd busu Výsledek A Výsledek B Výsledek celkem
neděle 10.04.2022 Vrchlabí 09:00 Č. Kostelec 7:30 18:3 9:3 27:6
11:00 Vrchlabí 8:7 6:5 14:12
neděle 17.04.2022 Náchod – Hamra 09:00 Slavia HK auta – sraz v 8:30 v Náchodě 7:6 0:0 7:6
10:00 Náchod 8:13 2:6 10:19
neděle 24.04.2022 Trutnov 13:00 Trutnov 11:30 16:2 6:4 22:6
14:00 FC HK 11:3 8:6 19:9
sobota 07.05.2022 Chudonice 11:00 Třebeš 8:50 9:7 6:5 15:12
12:00 Nový Bydžov 12:4 7:6 19:10
sobota 14.05.2022 Rtyně v P. 9:00 Č. Kostelec 7:50 9:4 7:7 16:11
10:00 Vrchlabí 9:7 7:9 16:16
neděle 22.05.2022 Slavia HK 13:00 Slavia HK 11:40 6:6 4:14 10:20
14:00 Náchod 7:10 2:11 9:21
sobota 28.05.2022 Horní Staré Město 9:00 Trutnov 7:30 7:7 3:9 10:16
10:00 FC HK 7:9 4:15 11:24
neděle 05.06.2022 Nové Město n/M 10:00 Třebeš sraz v 9:30 8:5 4:7 12:12
11:00 Nový Bydžov 14:3 7:6 21:9

Tabulka jaro 2022:

Zápasy podzim 2021:

Den Datum Hřiště Čas Soupeř Odjezd busu Výsledek A Výsledek B Výsledek celkem
neděle 05.09.2021 Trutnov 13:00 Č. Kostelec 11:30 13:2 7:5 20:7
14:00 Trutnov 12:6 7:6 19:12
sobota 11.09.2021 Slavia HK 10:00 Slavia HK 8:40 9:9 2:18 11:27
11:00 Náchod 4:14 8:12 12:26
sobota 18.09.2021 FC HK 9:00 FC HK 7:45 9:12 4:10 13:22
10:00 Chlumec 12:3 11:5 23:8
neděle 26.09.2021 Vrchlabí 10:00 Třebeš 7:50 8:2 5:8 13:10
11:00 Vrchlabí 10:8 9:6 19:14
neděle 03.10.2021 MFK NM 9:00 Č. Kostelec xxx 15:1 10:2 25:3
11:00 Trutnov 15:2 6:6 21:8
neděle 10.10.2021 Slavia HK 10:00 Slavia HK 8:40 10:2 11:4 21:6
11:00 Náchod 10:2 5:12 15:14
sobota 16.10.2021 FC HK 9:00 FC HK 7:45 20:1 2:8 22:9
10:00 Chlumec 10:3 1:15 11:18
neděle 24.10.2021 Vrchlabí 10:00 Třebeš 7:50 15:6 2:3 17:9
11:00 Vrchlabí 7:8 5:3 12:11

Tabulka podzim 2021:

O nominaci k zápasu rozhoduje herní kvalita, tréninková docházka a disciplína!