Sdílejte!

Mladší přípravka se po dvou měsících konečně zúčastnila dalšího halového turnaje, a to tentokrát v Červeném Kostelci. Z původního seznamu soupeřů sice vypadl Náchod, ale o konkurenci rozhodně nebyla nouze, jelikož silný Hradec Králové přivezl rovnou 2 mužstva. Dalšími účastníky byl domácí tým, Stárkov, Česká Skalice a my.

Jelikož jsem tentokrát byli bez našich obou tradičních brankářů, posílil nás Ondra Zaňka ze starší přípravky a s ním i Lukáš Macháček (9 branek v 5 zápasech!) a hned v prvních dvou utkáních s hradeckými mužstvy se oba hráči ukázali jako rozdílový, protože hlavně díky nim jsme v jednom utkání uhráli remízu a v druhém dokonce těsně zvítězili. V dalších zápasech už hradečtí ani jednou nezaváhali a všechna ostatní mužstva jasně přehráli. Proto jsou zejména výsledky s těmito dvěma mužstvy velmi cenné.

V dalších zápasech jsme již neztratili ani bod, a to ani v posledním utkání, kdy už nás posily z SP opustili kvůli účasti na dalším turnaji. Celkově se nám tak podařilo vyhrát celý turnaj a velmi pozitivní je také fakt, že jsme v šesti utkáních obdrželi jen čtyři branky!

Turnaj odehráli: Zaňka, Macháček, Samek, Flégr, Chmelík, Hubka, Laštůvka, Ježek, Chromý

Výsledky:

MFK – HK B 1:1

MFK – HK A 2:1

MFK – Č. Kostelec 4:0

MFK – Stárkov 5:1

MFK – Č. Skalice 2:0

MFK – Úpice 2:1