Sdílejte!

V neděli 24.10.2021 se mladší přípravka vydala na nejdelší venkovní výjezd, a to do dalekého Vrchlabí, kde souboji s domácím týmem a týmem Třebše zakončila podzimní část sezóny.

V prvním zápase jsme se utkali s hradeckým týmem a o celkovém výsledku rozhodla hned první poločasová výhra našeho áčka, které zvítězilo 9:2. Druhý poločas áčka i oba poločasy béčka byli velice vyrovnané a padalo i mnohem méně branek. V utkání béček se zrodil dokonce málo vídaný výsledek 2:3, ale celkově jsme zvítězili 17:9.

I druhé utkání, s domácím týmem, bylo dosti vyrovnané a po poločase jsme vedli 6:3. V druhém poločase se domácímu týmu podařilo zvrátit stav v utkání áček a zvítězit těsně 7:8, ale naše béčko naopak po poločasové remíze 3:3 dokázalo vstřelit 2 branky a zvítězit 5:3. Celkově jsme tedy vyhráli nejtěsnějším rozdílem jedné branky – 12:11.

Podzimní část sezóny jsme tedy zakončili vítězně a v celkovém pořadí Krajského přeboru jsme obsadili fantastické druhé místo, kdy jsme za sebou nechali taková mužstva jako FC Náchod a FC Hradec Králové!