V neděli 10.3.2019 se hrál v Jaroměři turnaj  o Pohár starosty města Jaroměře za naši účasti.Na turnaj jsme odjížděli s odhodláním,že na základě výborných výsledků v minulých turnajích budeme bojovat o umístění na předních místech konečného pořadí,což se nám podařilo jen z části. Kluci se přesvědčili,že každý den není posvícení a když vám chybí i ta trocha fotbalového štěstí,tak vám někdy zbudou jen oči pro pláč.
Celý kvalitně obsazený turnaj byl koncipován tak,že 10 družstev bylo rozlosováno do 2 skupin,kde hrál každý s každým s možností postupu do závěrečných bojů,dle umístění ve skupině. Vstup do turnaje nám již tradičně nevyšel a vlastní brankou prohráváme s FC Hradec Králové.Další utkání ve skupině jsme již zvládli a obsadili 2 místo  ve své skupině.
Výsledky skupina B
MFK N.Město – FC Hradec Králové    1 : 2
střelci branek : Macháček L.
MFK N.Město – SK Polička                    2 : 1
střelci branek: Macháček L. 2x
MFK N.Město – TJ Sokol Libchavy       3 : 0
střelci branek. Macháček L. 2x , Dyntar M.
MFK N.Město – TJ Rasošky                   8 : 0
střelci branek: Macháček L. 3x,Jaroš J. 2x,Škoda Š.,Vrabec D.,Sedláček A.
Obsadili jsme tedy 2 místo ve skupině B a hráli o postup do finále s vítězem skupiny A polským týmem MSK Polonia Svidnica.V tomto utkání jsme byli vice jak polovinu utkání fyzicky vyspělejším a dle názoru i jiných trenérů  starším hráčům vyrovnaným soupeřem,kdy o konečném výsledku opět rozhodla naše vlastní branka,kdy kluci v přemíře snahy si srazili míč do vlastní branky.Vynikající výkon předvedl i přes obdržené branky Honza Jaroš,když zlikvidoval mnoho šancí polských hráčů.
MFK N.Město – MFK Polonia Svidnice     1 : 4
střelci branek: Macháček L.
V utkání o 3 místo v turnaji jsme se opět střetli s mužstvem FC Hradec Králové.V samotném utkání jsme šli do vedení,ovšem soupeř vyrovnal a utkání skončilo nerozhodně.V penaltovém rozstřelu jsme v 7 serii trefili pouze tyč a FC Hradec  Králové tak mohl slavit.
MFK Nové Město  – FC Hradec Králové        1 : 1
střelci branek: Mencl P.
Z celkového pohledu lze hodnotit 4 místo v turnaji jako úspěch i když jsme všichni včetně hráčů pomýšleli na stupně vítězů.Poznání,že dokážeme hrát vyrovnané utkání a být i lepší s kluby jako je např. FC Hradec Králové je dobrý počin. V utkáních byl paradoxně náš hlavní soupeř prostor velkého hřiště,kdy naši hráči se v některých okamžicích zápasu přímo v něm ztráceli,což dle našeho názoru je příčina v tom,že nemáme možnost tréninku na tak velké ploše v hale.
Pořadateli turnaje byl vybrán do” all stars teamu ” turnaje  Lukáš Macháček,kterému o 1 branku uniklo i  ocenění nejlepšího střelce turnaje.
Konečné pořadí prvních 4 týmů:
1. MSK Polonia Svidnice 2.FK Pardubice 3 FC Hradec Králové 4.MFK Nové Město n.M. 5. MFK Trutnov 6. Polička 7. Libchavy 8. Smiřice
Turnaj odehráli:
Mencl Patrik,Dyntar Marek,Škoda Šimon,Macháček Lukáš,Jaroš Jan,Sedláček Adam,Vrabec David
Trenéři: Macháček Lukáš,Macháček Jaroslav