V dalším kole nás čekal přední tým tabulky Broumov. Poslední zápasy ukázaly určité zlepšení v naší hře a na to jsme chtěli navázat. Bohužel nám před zápasem vypadli další hráči ze sestavy a do Broumova odjíždělo ne zcela kompletní mužstvo. Naštěstí nám vyšel začátek utkání a po dvou nepřesných rozehrávkách soupeře jsme se dostali do vedení 2:0. Broumovští dle postavení mužstev v tabulce zřejmě čekali lehčího soupeře, než jsme jim dnes byli. První poločas jsme odehráli celkem s přehledem a nepustili soupeře do žádné šance. My jsme mohli naše vedení i zvýšit, výborným zákrokem nám však radost překazil domácí brankář. Ve druhé půli Broumov přidal, vstřelil i jednu branku. My jsme se již do zakončení moc nedostávali, ale naši kluci si s vypětím všech sil i tak došli pro první výhru v krajském přeboru.

Broumov – MFK 1:2 (pol. 0:2)

branky: Lochman, Škoda F.