AKTUÁLNĚ :

od pondělí 18.3. trénujeme již venku, viz časy tréninků uvedeny níže

_______________________________________________________________________________________________________________

Soupiska

Ročník 2008

Štěpán Čáp,  Lukáš Lochman,  Štěpán Zámečník,  František Škoda,  Vojtěch Bělobrádek,  Oliver Kozák,  Eliáš Kozák,  Matyáš Celik,  Filip Hnik,  Adam Hronovský, Tadeáš Drašnar

Ročník 2009

Daniel Žďára, Ondřej Říha, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Václav Leugner, Vojtěch Kučera, Jakub Hanzl, Samuel Řehák, Jakub Bělobrádek, Jan Ježek, Marek Vintera, Patrik Smola, Filip Vít, František Sláviček, Filip Špatenka

Trenéři:

Hronovský Vladimír
tel. 773284082
Hubálek Martin
tel. 606620645

Tréninky:

PO – 16:15 – 17:45
ST – 16:15 – 17:45
PA – 16:15 – 17:45

_______________________________________________________________________________________________________________

příští utkání KP :
1. kolo
TJ Slovan Broumov – MFK Nové Město nad Metují
TJ Rasošky – MFK Nové Město nad Metují
MFK Nové Město nad Metují – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
příští utkání OP
9. kolo
Neděle 14. 4. 2019 – Velká Jesenice
09:00 MFK N. Město B – SK Babí
10:30  V. Jesenice/Zábrodí – MFK N. Město B
10. kolo
Neděle 21. 4. 2019 – Police nad Metují
09:00  Sp. Police – Šneci – MFK N. Město B
09:40  MFK N. Město B – TJ Velichovky
10:30  MFK N. Město B – Loko. Meziměstí

_______________________________________________________________________________________________________________

krajský přebor, skupina H, jaro 2019

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1 TJ Rasošky 0 0 0 0 0:0 0
2 TJ Slovan Broumov 0 0 0 0 0:0 0
3 TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně 0 0 0 0 0:0 0
4 MFK Nové Město n. M. 0 0 0 0 0:0 0
5 FC Spartak Rychnov n. Kn. 0 0 0 0 0:0 0
6 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 0 0 0 0 0:0 0

_______________________________________________________________________________________________________________

konečná tabulka krajského přeboru, skupina D, podzim 2018

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1 SK Solnice 20 20 0 0 370:111 60
2 MFK Nové Město n. M. 20 10 0 10 179:193 30
3 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 20 8 1 11 179:236 25
4 FC Spartak Rychnov n. Kn. 20 5 2 13 150:246 17
5 SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek 20 4 3 13 141:233 15

_______________________________________________________________________________________________________________

Tabulka okresního přeboru po podzimní části

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body Penalty + Penalty –
1 SK Rozkoš 24 23 0 1 199:25 69 0 0
2 Provodov -Hvězdy 24 18 0 6 100:53 53 1 0
3 V. Jesenice/Zábrodí 24 16 0 8 153:86 48 0 0
4 Sp. Police – Želvy 24 15 0 9 135:70 48 0 3
5 TJ Velichovky 24 16 0 8 106:60 46 3 1
6 AFK Hronov 24 13 0 11 102:81 40 0 1
7 Sp. Police – Šneci 24 12 0 12 75:76 35 1 0
8 Loko. Meziměstí 24 11 0 13 70:113 31 2 0
9 MFK N. Město B 24 10 0 14 100:114 29 1 0
10 TJ V. Poříčí 24 6 0 18 66:155 18 1 1
11 SK Babí 24 2 0 22 39:206 8 0 2
12 Provodov -Komety 24 2 0 22 38:144 7 0 1