trenér Macháček Lukáš,Hradil Matyáš,Dyntar Marek,Fňouk Martin,Sláviček Josef,Jakl Jáchym,Hoffinger Václav,Vrabec David,trenér Macháček Jaroslav
Havelka Matyáš,Kotek David,Macháček Lukáš,Mencl Patrik,Škoda Šimon,Lhotský Jan,Kuba Daniel
Jaroš Jan,Zaňka Ondřej
chybí:Sedláček Adam,Smola Jakub,Mazač Jan,Hlávko Matyáš

Trenéři:

Macháček Lukáš

773 969 576, machyl@centrum.cz

Macháček Jaroslav

773 969 983

Tréninky

Úterý: 16:30 – 18:00

Pátek: 16:30 – 18:00

Drana KP starších přípravek U 11 – skupina A

1. kolo
Sobota 28. 8. 2021
SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně – MFK Nové Město nad Metují 5:31 (3:15)
Neděle 5. 9. 2021
SK Solnice – MFK Nové Město nad Metují 6:26 (3:13)
SK Solnice – MFK Nové Město nad Metují 6:20 (4:10)
Sobota 11. 9. 2021
FK Náchod – MFK Nové Město nad Metují 12:12 (4:5)
MFK Nové Město nad Metují – SK Solnice 17:3 (10:1)
4. kolo
Sobota 18. 9. 2021
MFK Nové Město n. M.Spartak Rychnov n. K./SK Týniště n. O.17:3 (12:2)
MFK Nové Město n. M. – SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně  34:0 (14:0)
5. kolo
Neděle 26. 9. 2021 10:00
SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně – MFK Nové Město n. M. 5:30 (2:15)
SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně – MFK Nové Město n. M. 1:27 (1:14)
6. kolo
Sobota 2. 10. 2021
FK Náchod – MFK Nové Město nad Metují  6:15 (2:8)
MFK Nové Město nad Metují – SK Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně  26:3 (15:2)
7. kolo
Čtvrtek 7. 10. 2021
FK Náchod – MFK Nové Město nad Metují  8:8 (4:4)
FK Náchod – MFK Nové Město nad Metují 10:6 (5:4)
8. kolo
Neděle 17. 10. 2021
MFK Nové Město nad Metují – FK Náchod  9:6 (5:2)
MFK Nové Město nad Metují – FC Spartak Rychnov n. Kn./SK Týniště n. O. 20:8(14:4)
9. kolo
Neděle 24. 10. 2021 
FC Spartak Rychnov n. Kn./SK Týniště n. O. – MFK Nové Město nad Metují  1:16 (1:6)
FC Spartak Rychnov n. Kn./SK Týniště n. O. – MFK Nové Město nad Metují  4:20  (2:12)
10. kolo
Sobota 30. 10. 2021
MFK Nové Město nad Metují – SK Solnice  17:6 (10:4)
MFK Nové Město nad Metují – FC Spartak Rychnov n. Kn./SK Týniště n. O.  15:6  (8:4)

Drana KP SP U 11 – skupina finále, jaro 2022

Neděle 3. 4. 2022 12:30 – turnaj Nové Město
MFK – MFK Trutnov 29:1  (10.1)
MFK – RMSK Cidlina/FK Chlumec nad Cidlinou  12:9  (6:3)

Neděle 10. 4. 2022 15:00 – turnaj Hlušice
1.FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka – MFK 6:11  (2:5)
RMSK Cidlina/FK Chlumec nad Cidlinou – MFK 9:10  (5:5)

Neděle 17. 4. 2022 10:00 – turnaj HK Háječek
FC Hradec Králové – MFK  15:3  (10:2)
MFK – MFK Trutnov  19:4  (7:2)
FC Hradec Králové – MFK  21:4  (14:1)

Neděle 29. 5. 2022 16:00 – hřiště N.Město
MFK Nové Město nad Metují – FK Náchod

Neděle 24. 4. 2022 11:00 – turnaj Trutnov
FK Náchod – MFK  6:13  (2:7)
MFK Trutnov – MFK  1:16  (0:5)

Sobota 14. 5. 2022 10:00 – turnaj Nové Město
MFK – MFK Trutnov
MFK – 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka

Neděle 22. 5. 2022 09:00 – turnaj Nová Paka
FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka – MFK
MFK Nové Město nad Metují – FC Hradec Králové

Neděle 29. 5. 2022 13:00 – turnaj Nové Město
MFK – FK Náchod
MFK – 1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka

Sobota 4. 6. 2022 10:00 turnaj Hlušice
RMSK Cidlina/FK Chlumec nad Cidlinou – MFK
MFK – MFK Trutnov

Neděle 12. 6. 2022 11:00 – turnaj Nový Bydžov
1.FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka – MFK
RMSK Cidlina/FK Chlumec nad Cidlinou – MFK