Sdílejte!

Tento víkend byly přerušeny krajské soutěže přípravek z důvodu konání turnajů okresních výběrů. V neděli 28.4. jsme odehráli pouze zápasy okresního přeboru. V tomto kole jsme zavítali do Zábrodí. Tentokrát se zúčastnili všichni nováčci z roč. 2009, doplněni o naše zkušenější kluky.

Ve všech zápasech jsme se, stejně jako soupeři, museli vypořádat s nerovným terénem a velmi chladným počasím. V prvním utkání jsme narazili na houževnatého a bojovného soupeře z Provodova a dlouho se nám nedařilo chytit zápasové tempo. Naštěstí jej zachytil alespoň jeden hráč v týmu a to Vojta Kučera, který tento zápas proměnil ve one man show, vstřelil 5 branek a v podstatě zařídil výhru. V dalším utkání s Velichovkami jsme rozhodně nebyli horším týmem, bohužel se nám nedařilo v koncovce a sami jsme po nedůrazu dovolili soupeři 2x skórovat. V závěru zápasu jsme se přeci jen zvedli a dvěma góly stav zápasu vyrovnali. Vývoj jsme mohli strhnout na svou stranu, na neštěstí pro nás Kuba Hanzl trefil během krátké doby 3x břevno. Remízový stav nakonec nevydržel, soupeř chvilku před koncem vstřelil vítěznou branku. Nejlepší výkon si kluci nechali do posledního utkání s domácím souklubím Zábrodí/Velká Jesenice. Tento zápas vzal do svých rukou Vojta Bělobrádek, který jej odehrál ve velkém nasazení a tempu a dovedl tým k zasloužené výhře.

Děkujeme zúčastněným hráčům, kteří opět pomohli začínajícím kamarádům a okresní přebor neberou jako podřadnou soutěž, ale příležitost si zahrát.

trenér SP:

Vladimír Hronovský

Sestava :
Štěpán Čáp, Ondřej Špirka, Vojta Bělobrádek, Jakub Bělobrádek, Jakub Hanzl, Marek Vintera, Vojta Kučera, Filip Špatenka, Filip Vít, František Sláviček, Patrik Smola

Výsledky:

MFK – Provodov “komety” 5:4 (Kučera 5x)

MFK – Velichovky 2:3 (Bělobrádek V., Kučera)

MFK – Zábrodí/Velká Jesenice 3:1 (Bělobrádek V. 2x, Kučera)