Neděle 9.6. nám opět připravila souběh obou našich soutěží. Předposlední kolo KP v Opočně a závěrečný turnaj OP ve Velkém Poříčí. Vzhledem k několika omluvenkám jsme doplnili tým na OP hráči roč. 2010 a 2011, do Opočna jsme odjížděli s minimem hráčů na střídání.

Na pěkném hřišti v Opočně, za tropického počasí, si kluci mákli a podali o hodně lepší výkon než ve středečním dohrávaném kole. Sestavy jsme dnes oproti zvyklostem trochu přeházeli. I přes velký boj jsme s domácími bohužel opět prohráli, tentokrát to ale bylo v součtu jen o 4 branky. Klukům toho za výkon nejde moc vytknout. Ve druhém zápase s Broumovem jsme první poločas výsledkově nezvládli, ale ve druhém jsme se konečně začali prosazovat a s přehledem zvítězili.
Za výkon kluci zaslouží pochvalu.

 

Ve stejný čas jsme se zúčastnili také závěrečného turnaje ve V. Poříčí, kterým tradičně končí okresní přebor. Většina týmů ho pojala jako rozlučku odcházejícího ročníku 2008, nám zbylo torzo hráčů r. 2009, které jsme museli doplnit 2 hráči r. 2010 a 1 hráčem r. 2011. Tím bylo dáno, že si kluci jedou zahrát fotbal bez ambic na velký výsledek.

Ve skupině jsme odehráli 4 utkání. První bylo ovlivněno zmatky ve vylosování turnaje, kdy nám byl změněn začátek a kluci naskočili do
zápasu s pozdějším finalistou z Police n/M bez rozcvičení. Vysoká prohra ale kluky neotrávila a další 3 utkání jsme odehráli v dobrém tempu,
s velkým zaujetím. Chyběly pouze góly, ale věkový i fyzický rozdíl byl příliš vysoký, naši mladší hráči se proti vyspělejším soupeřům nedokázali prosadit.  I přes poslední místo ve skupině si fotbalové dopoledne užili a můžeme být spokojeni, že jsme účast na turnaji neodřekli.  Podobné akce tuží partu jak mezi hráči, tak mezi rodiči. Kluci si nakonec stěžovali, že chtěli odehrát ještě více zápasů.
Za výkon zaslouží pochvalu tentokrát všichni, protože se opravdu snažili a pro alespoň jedno vítězství udělali maximum, což se vždycky nevidí.

trenéři SP:
Vladimír Hronovský, Jiří Novák, Jan Bělobrádek

 

Krajský přebor:

Sestava :
“modří” – Štěpán Čáp, Oliver Kozák, Adam Hronovský, Vojtěch Bělobrádek, Filip Hnik, Jakub Hanzl, Vojtěch Kučera, Marek Vintera
“žlutí” – Daniel Žďára, Václav Leugner, Václav Poláček, Ondřej Říha, Eliáš Kozák, Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník

MFK – Opočno/Dobruška 10:14

modří 3:7 (2:2, 1:5)
branky : Bělobrádek, Hanzl, Hronovský
žlutí 7:7 (3:6, 4:1)
branky : Leugner 5, Poláček, Lochman

MFK – Broumov 12:4

modří 8:3 (2:3, 6:0)
branky : Hnik 2x, Kučera 2x, Hronovský 2x, Bělobrádek, Hanzl
žlutí 4:1 (1:1, 3:0)
branky : Zámečník 2x, Poláček, Lochman

 

Okresní přebor :

Sestava:

Špirka, Řehák, Ježek, Hubálek T., Bělobrádek J., Špatenka, Vít, Sláviček F., Sláviček J., Jakl

Výsledky:

MFK – Police n/M 0:6 – Velichovky 0:2, – Provodov 1:2, – V. Poříčí 0:3