Petr Čerenkov – trenér, Tomáš Smola, Tomáš Zítko, Tomáš Žahourek, Jakub Vacek, Michal Špirka, Jiří Fiedler, Karel Fňouk, Filip Ťokan, Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva
Petr Valtera, Petr Čerenkov, Vojtěch Čížek, Matyáš Novotný, Matěj Vacek, Denis Franc, Josef Novák
Tomáš Bartošík
chybí: Tomáš Lepšík, Lukáš Navrátil, Jakub Uhlíř

AKTUALITY

V neděli 29. 5. 2022 hrajeme od 14:00 v Železnici. Sraz v 11:45. Odjezd autobusu 11:50.


Letní soustředění dorostu, v našem případě to jsou ročníky narození 2004, 2005, 2006 a 2007, se bude nakonec konat v tradičním termínu, tedy od neděle 31.7. do pátku 5.8. ale netradičně v Machově na Kukuldě ( Kukulda Machov | Facebook )

Cena za soustředění je 2500,- Kč. Částku, prosím, zasílejte na účet číslo: 1014978039/6100 a do zprávy pro příjemce uveďte: „příjmení, jméno – soustředění MFK“

Prosíme o potvrzení, či odmítnutí účasti, abychom měli přehled o počtu účastníků.

Trenér:

Petr Čerenkov (737 166 780, cerenkov@centrum.cz)

Vedoucí mužstva:

Tomáš Bartošík (724 045 762, tomas.bartosik@gasnet.cz)

Tréninky:

pondělí, středa, pátek: 17:30 – 19:00

SOUPISKA

ročník 2004

Bartošík Tomáš

Čerenkov Petr

Smola Tomáš

Novotný Matyáš

Konrát Matyáš

Fiedler Jiří

ročník 2005

Čížek Vojtěch

Špirka Michal

Valtera Petr

Lepšík Tomáš

Franc Denis

ročník 2006

Zítko Tomáš

Fňouk Karel

Uhlíř Jakub

Vacek Matěj

fotogalerii jak šel čas s našimi hráči naleznete zde

Barva dresů:  dres  –  žlutý; trenky a stulpny  –  tmavě modré

Genext KS staršího dorostu U 19 – finále, jaro 2022

1.kolo

Sobota 12. 3. 2022 11:00
MFK Nové Město nad Metují – TJ Dvůr Králové/TJ SOKOL Bílá Třemešná  1:7  (1:4)

2.kolo

Sobota 19. 3. 2022 15:00
TJ Sokol Chomutice/Sokol Milíčeves – MFK Nové Město nad Metují  5:3   (4:1)

3.kolo

Sobota 26. 3. 2022 12:00
MFK Nové Město nad Metují – TJ Velké Poříčí  2:3  (0:2)

4.kolo

Neděle 3. 4. 2022 12:30
TJ Lokomotiva Borohrádek – MFK Nové Město nad Metují  4:0  (2:0)

5.kolo

Sobota 9. 4. 2022 13:00
MFK Nové Město nad Metují – TJ Sokol Železnice/SK Robousy  2:1  (1:0)

6.kolo

Sobota 16. 4. 2022 13:30
MFK Nové Město nad Metují – TJ Baník Vamberk 6:0  (3:0)

7.kolo

Neděle 24. 4. 2022 14:15
SK Roudnice/Sokol Lhota pod Libčany – MFK Nové Město nad Metují  1:3  (0:1)

8.kolo

Neděle 1. 5. 2022 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ SOKOL Bílá Třemešná – MFK Nové Město nad Metují  3:2  (1:0)

9.kolo

Neděle 8. 5. 2022 13:30
MFK Nové Město nad Metují – TJ Sokol Chomutice/Sokol Milíčeves 5:0  (3:0)

10.kolo

Sobota 14. 5. 2022 13:30
TJ Velké Poříčí – MFK Nové Město nad Metují  7:0  (2:0)

11.kolo

Sobota 21. 5. 2022 13:30
MFK Nové Město nad Metují – TJ Lokomotiva Borohrádek

12.kolo

Neděle 29. 5. 2022 14:00
TJ Sokol Železnice/SK Robousy – MFK Nové Město nad Metují    hřiště Železnice

13.kolo

Sobota 4. 6. 2022 14:00
TJ Baník Vamberk – MFK Nové Město nad Metují

14.kolo

Neděle 12. 6. 2022 13:30
MFK Nové Město nad Metují – SK Roudnice/Sokol Lhota pod Libčany

TABULKA

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. TJ Dvůr Králové/TJ SOKOL Bílá Třemešná 10 9 0 1 63:29 37 1 0
2. TJ Velké Poříčí 9 7 0 2 43:19 36 1 1
3. TJ Lokomotiva Borohrádek 10 7 0 3 65:20 35 0 2
4. TJ Sokol Železnice/SK Robousy 10 6 0 4 27:37 22 3 1
5. MFK Nové Město nad Metují 10 4 0 6 35:48 21 0 0
6. SK Roudnice/Sokol Lhota pod Libčany 10 2 0 8 48:42 18 0 2
7. TJ Sokol Chomutice/Sokol Milíčeves 10 2 0 8 23:69 14 1 0
8. TJ Baník Vamberk 9 2 0 7 25:65 6 1 1