Sdílejte!

Dne 8.5.2019 se starší přípravka zúčastnila turnaje v Radimi, okr. Kolín. Za účasti 16-ti týmů kluci dnes rozhodně neudělali ostudu a obsadili konečné 5. místo.

Systém turnaje rozdělil týmy do 4 základních skupin. My v té naší 2 zápasy vyhráli, jen v zápase s Malšovou Lhotou jsme dostali po naší nedůslednosti 2 góly a i když jsme v závěru soupeře zatlačili, alespoň vyrovnat se nám již nepodařilo. Po odehrání základní skupiny rozhodovala minitabulka 3 týmů se stejným počtem bodů. Méně vstřelených branek nás odsunulo na 2. místo a boj “pouze” o 5. – 8. místo. Zde jsme již nezaváhali.
Za dnešní výkon není třeba vyzvedávat jednotlivce, chválíme celý tým za bojovnost a chuť se o výsledek porvat i přes různé bolesti a zranění.

Dnes nám v sestavě chyběl Fanda Škoda, o kterého jsme přišli den před turnajem vinou nefotbalového zranění. Bohužel pro něho tímto fotbalová sezona skončila. Tímto mu přejeme brzké uzdravení.

Poděkování patří i přihlížejícím rodičům za pomoc s dopravou a podporu týmu.

Sestava:
Štěpán Čáp, Štěpán Zámečník, Ondřej Říha, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Vojta Bělobrádek, Eliáš Kozák, Venda Leugner, Adam Hronovský

Výsledky :
MFK – Vrbová Lhota 2:0 (Hronovský, Bělobrádek), Malšova Lhota “A” 1:2 (Hronovský), AFK Sadská 2:1 (Říha, Lochman)

skupina o 5. – 8. místo: MFK – Malšova Lhota “B” 2:1 (Bělobrádek, Hronovský), Sokol Molín 3:2 (Bělobrádek, Lochman, Hronovský), Slovan Lysá nad Labem 3:1 (Leugner 2x, Kozák)

Konečné Pořadí : 1. Fk Týnec nad Labem, 2. AFK Sadská, 3. Paramo Pardubice, 4. FK Újezd nad Lesy, 5. MFK Nové Město,……..