V úterý 12.10. 2021 je hrál kvalifikační turnaj Poháru mládeže.Turnaje se zůčastnilo 8 družstev z níž první 3 si zajistila účast v repuplikovém finále ,které se bude hrát v příštím roce. Už samotná učast v tomto turnaji je pro družstvo SP ročník 2012 velkým úspěchem,když jsme byli úspěšni jak v 1 tak i 2 předkole.V konkurenci klubů z Klubových akademií a Sportovních středisek mládeže jsme se vůbec neztratili a jen pověstný kousek štěstí nám chyběl k postupu mezi republikovou elitu v této kategorii.
Do turnaje jsme vstoupili přímo famózně a postupně pozazili FC Hradec Králové 2 : 1, pak jsme dokázali porazit silný celek MFK Chrudim 2 : 0 a potom MFK Trutnov 3 : 0. V dalším utkání se nám přestalo dařit a po velké převaze a nepoměnění mnoha šancí jsme prohráli s Nymburkem 2 : 1.Na družstvo dopadlo doslova deka a v dalším utkání jsme celkem snadno prohráli se Spartou Kolín 4 : 0. V předposledním utkání jsme se střetli s RMKS Cidlina jehož jsme ve 2 předkole dokázali porazit.Utkání bylo velmi vyrovnané,ale i zde nás opustilo štěstí a vlastním gólem těsně před koncem utkání jsme prohráli 1 : 0. Přesto jsme ještě měli postup ve svých rukách jen to chtělo v posledním utkání s týmem FK Pardububice zvítězit.Kluci rozehráli toto utkání výborně a ještě 8 minut před koncem utkání jsme vedli 3 : 1.V samotném závěru utkání nám došly síly a prohráli jsme 4 : 3 a celkově tak obsadili 5 místo v turnaji.Hráčům je nutno poděkovat za předvedený výkon a za reprezentaci MFK Nové Město n.Met.,z.s. v tak silné konkurenci.Je to pro naše hráče určitá zkušenost jak se hraje fotbal v této kategorii na té nejvyšší úrovni a určitě se v příštím ročníku znovu pokusíme se probojovat až do finále.
V konečném součtu utkání v 1 a 2 předkole a kvalifikaci jsme odehráli 17 zápasů z toho 13 vítězných a jen ve 4 zápasech jsme nebyli úspěšni.
Turnaje odehráli:
Zaňka Ondřej,Mencl Patrik,Vrabec David,Dyntar Marek,Jaroš Jan,Macháček Lukáš,Škoda Šimon,Hradil Marek,Sedláček Adam