Sdílejte!

23.10.   MFK Nové Město nad Metují – SK Roudnice 0:3 (0:1)

Sestava MFK: Hůlek – Zítko, Srubjan, Lelek Ivo, Jelen – Ťokan Filip, Zákravský, Holčík, Ťokan Vojtěch – Flígr, Berger – Holý, Fidra, Novák, Zamastil

Macháček Jaroslav-sekretář klubu (domácí):

Na dnešní utkání bychom měli co nejrychleji zapomenout. Opět jsme brzo prohrávali a od 33 minuty hráli ” přesilovku”,ale nic jsme z toho nevytěžili. Ve druhém poločase jsme inkasovali další gól z penalty a následně pak do otevřené obrany inkasovali další gól. Není k tomu co dodat.

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (hosté):

Brzy jsme se ujali vedení a až do vyloučení měli zápas pod kontrolou. Poté převzali iniciativu domácí, ale do vyložené šance jsme je nepustili. Zápas rozhodla penalta. Po ní už jsme zápas dovedli do vítězného konce, s kosmetickou úpravou v podobě třetího gólu. Ve čtvrtek se těšíme na zápas se Solnicí.

 

28.10.   MFK Nové Město nad Metují – SK Týniště nad Orlicí 0:2 (0:1)

Sestava MFK: Hůlek – Zamastil, Srubjan, Lelek Ivo, Jelen – Ťokan Filip, Zákravský, Holčík, Ťokan Vojtěch – Flígr, Berger – Holý, Fidra, Novák, Zítko

Macháček Jaroslav-sekretář klubu (domácí):

V utkání proti sebevědomému soupeři jsme chtěli pozorně bránit, abychom ze začátku neinkasovali jako v minulém kole. Přesto jsme se dopustili několika málo zbytečných chyb, čehož hosté využili ke vstřelení gólů, jinak se hrálo většinou ve středu hřiště. Naše hra v posledních 3-4 utkáních postrádá některé herní parametry, což je částečně ovlivněno i neúčasti vykartovaných hráčů, kteří by již měli být postupně v příštích kolech k dispozici.

David Holman, asistent (hosté):

Dnešní utkání spíše než fotbal připomínalo válku Irák- Írán. Utkání bylo samý souboj a chvílemi se zbytečně jiskřilo. První poločas jsme se přizpůsobili hře domácích, zbytečně nakopavali míče a nevyhrávali osobní souboje. I přesto jsme šli do kabin s náskokem. Druhý poločas jsme zlepšili pohyb, zvýšili vedení a domácí do žádných vyložených šanci nepustili. Děkujeme našim fanoušků, kteří byli opět v převaze.

31.10.   FK Náchod B – MFK Nové Město nad Metují 5:1 (4:0)

Sestava MFK: Holý – Zamastil, Holčík, Lelek Ivo, Jelen – Novák, Zákravský, Lelek Adam, Ťokan Vojtěch – Flígr, Berger – Hůlek, Fidra, Zítko

Michal Malý, člen výboru (domácí):

Dnes jsme měli problém se sestavou a tak vypomohli dva hráči A týmu a bylo to znát. Utkání jsme měli pod kontrolou a rozhodli jsme již v první půli. Druhý poločas byl z naší strany špatný, protože jsme byli ukolébáni vysokým vedením, přestali jsme kombinovat, nabízet se a vytvářet si šance.

Macháček Jaroslav-sekretář klubu (hosté):

Domácí k utkání nastoupili posíleni o hráče z A týmu,což určilo skore prvního poločasu a tím i celého utkání.