Ve dvou po sobě jdoucích nedělích jsme se zúčastnili halových turnajů.

5.12.2021 – Turnaj v České Skalici

Vstup do Mikulášského turnaje v České Skalici se nám nevydařil. Než jsme se v prvním utkání proti Rasoškám rozkoukali, tak jsem prohrávali 0:2. V druhé části zápasu jsme sice soupeře zatlačili a snížili na 1:2, ale víc nám dobře chytající brankářka soupeře a naše střelecká nemohoucnost nedovolili a tak jsme prohráli. Následně jsme však ve zbývajících utkáních zlepšili hru a porazili domácí tým i tým z Broumova. V posledním utkání turnaje jsme se tak utkali v přímém souboji o turnajové vítězství s dosud neporaženým Rychnovem. Ve vypjatém utkání jsme uhráli remízu 2:2, čímž jsme jako jediný Rychnovským sebrali body, ale na vítězství v turnaji to o bod nestačilo. Celkově jsme tedy skončili na výborném druhém místě.

12.12.2021 – Turnaj v Úpici

Hned v prvním utkání úpického turnaje jsme se utkali s naším tradičním soupeřem – Náchodem. Derby bylo velice vyrovnané a skončilo zaslouženou remízou 2:2. V dalších dvou utkáních jsme jasně přehráli tým z Jaroměře a tým z Mladých Buků, který jsme nasázeli 6 branek. Nakonec se tak opakoval scénář z předchozího turnaje a v posledním zápase jsme se utkali s domácím týmem o vítězství v turnaji a opět nám nestačila remíza, ale museli jsme zvítězit. Zápas byl zase neuvěřitelně vyrovnaný a napínavý. Ještě minutu před koncem byl stav 2:2, ale 15 sekund před závěrečnou sirénou vstřelil Jonáš Kratěna vítěznou branku, která znamenala i zisk prvního místa v turnaji! Navíc tento hráč získal cenu za nejlepšího střelce turnaje.

Turnajů se zúčastnili: Kratěna, Samek, Hubka, Laštůvka, Ježek, Vintera, Jirounek, Spitzer, Chromý, Flek, Zelený, Paliculin M., Paliculin J.