MFK

17.9.2016 - Mladší přípravka odehrála druhé kolo

18. 09. 2016 05:23 | autor: endymion

Dne 17.9.2016 jsme odehráli 2. kolo krajského přeboru. Tentokrát nás čekal náročný dvojzápas proti domácí Solnici a společnému týmu Rozkoš/Velká Jesenice. 

     V celkovém výsledku jsme dnes neodehráli povedený turnaj. Tým "A" tvořen hráči roč. 08 si v prvním zápase poradil se Solnicí, kde smolně prohrál první poločas vlastním gólem. V druhém zápase nám tým z České Skalice předvedl v čem máme nedostatky a to převážně v kombinaci, díky které nás přehrával. Nejhorší výkon jsme podali proti Velké Jesenici, kdy jsme měli několik dobrých příležitostí, ale výborně soupeři zachytal brankář a my jsme obdrželi laciné branky. Tento soupeř nás neporazil fotbalovostí, ale bojovností a důrazem. 
     Tým "B", ve kterém hrají převážně hráči roč. 09, si na začátku soutěže vybírá daň ze své nezkušenosti, kdy někteří soupeři mají za sebou již mnoho zápasů odehraných v systému 4+1, naši hráči se s ním stále seznamují. Výsledkem jsou mnohagólové prohry, které však souvisí i s přístupem hráčů. Pokud se nám bude stávat, že hráči se utkání pouze zúčastní a nebudou bojovat, výsledky se nedostaví. Jsme málo důrazní, prohráváme souboje. Stále nás čeká mnoho práce, kluci i rodiče však musí vydržet a v dalších turnajích předvést, že fotbal hrát umí. 
 
trenéři MP :
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava :
tým "A" - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Gabriel Váňa, Filip Hnik, Eliáš Kozák, František Škoda, Vojta Bělobrádek, Marek Šnips, Adam Hronovský
 
tým "B" - Jakub Hanzl, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek, Jan Ježek, Vojta Kučera, Daniel Žďára, Oliver Kozák, Štěpán Zámečník
 
 
Výsledky :
 
MFK Nové Město nad Metují - SK Solnice  10:19
 
Tým "A" 1.pol. 2:3, 2.pol. 7:3
 
branky : Hronovský 5x, Bělobrádek Vojta 2x, Kozák Eliáš 2x
 
Tým "B" 1.pol. 0:7, 2.pol. 1:6
 
branka : Bělobrádek Jakub
 
MFK Nové Město nad Metují - Rozkoš/Velká Jesenice 3:32
 
Tým "A" 1.pol. 2:6, 2.pol. 1:3
 
branky : Bělobrádek Vojta 3x
 
Tým "B" 1.pol. 0:7, 2.pol. 0:16 

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 5 + 4: