MFK

10.10.2015 - Mladší žáci třikrát vyhráli

10. 10. 2015 17:20 | autor: endymion

Sobota 10.10. byla dalším hracím dnem našich mladších žáků. Tentokrát jsme se představili v Broumově. V prvním utkání proti RSCM Rozkoš jsme se od začátku zabydleli na polovině soupeře, ale na gól jsme si museli počkat až do 8 minuty, kdy se napřáhl z dálky Martin Smola. Vzápětí mohl soupeř srovnat, ale Matěj Kumprecht v naší brance jeho šanci zlikvidoval.

Zanedlouho přidal uklidňující druhý gól Honza Žahourek. I ve druhém poločase jsme měli více ze hry, ale Petr Čerenkov nastřelil tyč, šanci Honzy Žahourka vykopl soupeř až z brankové čáry, střelu Martina Smoly brankář kryl. Ale i před naší brankou se děli věci. Několikrát musel Matěj Kumprecht likvidovat akce soupeře a když už byl překonán, vyhlavičkoval míč na cestě do naší branky Kuba Vávrů. I ve druhém utkání s domácím Slovanem Broumov jsme měli územní převahu, ale Adam Buriánek jen nastřelil břevno a Petr Čerenkov vyprášil rukavice soupeřova gólmana. Až po 7 odehraných minutách se po centru Matyho Čančary dostal k odraženému míči Honza Žahourek a šli jsme do vedení. Ale pak nám přestal fungovat střed hřiště a do konce poločasu mohl soupeř srovnat. Jeho střelu však David Rücker v naší brance bravurně kryl a za nedlouho zachraňoval na brankové čáře nadvakrát Kuba Vacek. I ve druhé půli jsme se tlačili před branku soupeře, jenže Tomík Bartošík přestřelil, Martin Smola a Petr Čerenkov jen zazvonili na brankovou konstrukci.

Pojišťujícího druhého gólu jsme se nakonec dočkali až v závěru zápasu. Jako v předešlých zápasech i ve třetím utkání proti Solnici jsme tlačili před soupeřovu branku, ale góly přišli až v závěru první půle. V té druhé se ale hra naší zásluhou vyrovnala. Kluci si nejednou nebyli schopni přihrát a nad hřištěm létali jen nakopávané míče. Soupeř toho naštěstí nevyužil a tak dnes zpoza Broumovských stěn odvážíme plný bodový zisk s čistým kontem. Děkujeme klukům za předvedený výkon, rodičům za podporu a pomoc s dopravou a Matěji Kumprechtovi přejeme brzké uzdravení.

Tomáš Bartošík - vedoucí mužstva MŽ

Sestava MFK: Kumprecht - Novák, Rücker, Čtvrtečka, Vacek, Vávrů, Smola Martin, Buriánek, Žahourek Honza, Čerenkov, Čančara, Bartošík, Novotný

Výsledky:

MFK : RSCM Rozkoš  3:0  (2:0)

Branky MFK: Smola Martin, Žahourek, Vávrů

MFK : Slovan Broumov  2:0  (1:0)

Branky MFK: Žahourek 2

MFK : SK Solnice  2:0  (2:0)

Branky MFK: Čančara, Vávrů      

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 3 + 7: