MFK

4.10.2015 - Starší přípravky odehráli turnaj v Častolovicích

05. 10. 2015 15:28 | autor: endymion

Dne 4.10. 2015 se mužstvo starší přípravky zúčastnilo dalšího kola Krajského přeboru konaném v Častolovicích. Prvním naším soupeřem byl vedoucí tým skupiny D Krajského přeboru starší přípravky - FK Jaroměř. S tímto týmem jsme se neúspěšně utkali již ve druhém kole, kdy bylo naše mužstvo oslabeno o hráče, kteří se účastnili Finálového  turnaje E.ON CUP 2015. Naši hráči přistoupili k utkání zodpovědně a nápaditou kombinační hrou soupeře přehráli. Z naší strany to bylo velice pohledné utkání se spoustou krásných fotbalových momentů.
Ke druhému utkání jsme nastoupili proti domácímu celku. V prvním poločase byl naším soupeřem tým z Kostelce nad Orlicí. Jednalo se zpočátku o vyrovnané utkání, které se zlomilo v náš prospěch až v patnácté minutě, kdy se nám podařila vstřelit druhá branka. A jelikož tato branka dodala našemu týmu potřebný impuls, konečné vítězství 5:0 bylo pro celkový výsledek, jak se později ukázalo, rozhodující. Ve druhém poločase jsme nastoupili proti týmu Častolovic. Jednalo se také o vyrovnané utkání, ve kterém jsme se v sedmé minutě ujali vedení. Domácímu celku se však podařilo vyrovnat a následně přidat ještě druhou branku. Ačkoli jsme měli do konce utkání spoustu brankových příležitostí, gólově jsme se již neprosadili. 

Spolu s trenérem děkujeme všem zúčastněným hráčům za vzornou reprezentaci MFK.

Ivo Janeček - vedoucí mužstva a Martin Macek - trenér SP

skupina "A" - sestava:  Petera Maxmilián, Týfa Tobiáš, Franc Denis, Macek Viktor, Valtera Petr, Váňa Oliver, Zákravský Filip

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř A   9 : 1
Branky: 4x Zákravský, 3x Váňa, Valtera, Macek
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř B   3 : 0
Branky: 2x Macek, Franc
MFK Nové Město n./M. - Kostelec/Častolovice A   5 : 0
Branky: 2x Petera, Macek, Týfa, Váňa
MFK Nové Město n./M. -  Kostelec/Častolovice B   1 : 2
Branky: Týfa

Druhé družstvo SP MFK si včerejší turnaj, dá se říct, hořce"protrpělo". Velmi dobře jsme hráli střední pasáže jednotlivých zápasů, ale začátky a konce nám hrubě nevycházely. V prvním zápase proti silné Jaroměři jsme dokázali nepříznivý stav 0:3, krásně a kvalitně provedenými trestnými kopy z hloubky vlastní poloviny, vyrovnat na 3:3, ale bohužel ke konci obdrželi rozhodující branku. Ve druhém utkání s druhým týmem Jaroměře jsme ztratili jasně rozehranou partii a vedení 5:3 zejména "psychickou odevzdaností" v závěru zápasu. A nakonec jsme odehráli dvě velmi vyrovnaná a zejména bojovná utkání s domácími, kdy jsme však slabou efektivitou na soupeřově polovině a lehce prostupnou obranou na druhé straně opět ztratili zápasy v jejich závěrech. Útěchou nám budiž naše bojovnost i vyrovnanost zápasů se soupeři většinou o rok staršími než je náš B tým. Závěrem bych chtěl poděkovat panu Šimkovi za podporu a pomoc s administrativním vedením zápasů.

Josef Lácha - trenér SP

skupina "B" - sestava:  Šimek Martin, Uhlíř Jakub, Bašek Dominik, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Praus Michal, Čížek Vojtěch

Výsledky:        
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř B   3 : 4
Branky: 2x Zámečník, Čížek
MFK Nové Město n./M. - FK Jaroměř A   5 : 6
Branky: 3x Vacek, 2x Zámečník
MFK Nové Město n./M. - Kostelec/Častolovice B   1 : 2
Branky: Lácha
MFK Nové Město n./M. -  Kostelec/Častolovice A   4 : 6
Branky: 2x Vacek, Zámečník, Čížek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 7 + 2: