MFK

21.6.2015 - Starší přípravka vyhrála memoriál Ludvíka Kaválka

22. 06. 2015 03:29 | autor: endymion

V neděli 21.6. se naše starší přípravka zúčastnila memoriálu Ludvíka Kaválka v Červeném Kostelci. Přestože měli kluci v nohách sobotní turnaj v Lázních Bělohrad zpočátku to nebylo znát. První dvě utkání a dvě pohodové výhry. Ale pak jsme narazili na domácí tým a ten nám dal lekci z nasazení a bojovnosti.

Další dvě utkání s Kudowou Zdój a Broumovem jsme sice vyhráli, ale kluci už přestávali bojovat a to vyústilo v porážku od RSCM Rozkoš. Pokud jsme ale chtěli dosáhnout na dobré umístění v turnaji a nespoléhat se přitom na výsledky soupeřů bylo třeba poslední dva zápasy vyhrát. Trenérům se podařilo kluky dostat z útlumu a nabudit je k  takovému výkonu, že skutečně obě utkání vyhráli a můžeme říct, že v těchto zápasech předvedli svůj nejlepší výkon. A tak mohli vítěznou vlnou oslavit vítězství v tomto turnaji.

K prvnímu místu v turnaji přidal navíc ještě Tomáš Žahourek první místo v dovednostní soutěži - žonglování a Petr Čerenkov byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Tento turnaj byl pro některé kluky jejich posledním vystoupením v dresu přípravky a tak jim, a samozřejmě i těm ostatním přejeme, aby je fotbal dál bavil a aby fotbalem bavili i nás diváky, rodiče a trenéry.   Tomáš Bartošík

Sestava MFK: Franc, Váňa, Čerenkov, Vávrů, Žahourek, Bartošík, Macek

Výsledky: 

MFK : Slovan Broumov  7:0

Branky MFK: Bartošík 3, Čerenkov 2, Vávrů 2

MFK : RSCM Rozkoš  6:0

Branky MFK: Váňa 2, Vávrů 2, Čerenkov, Bartošík

MFK : TJ Červený Kostelec  1:3

Branka MFK: Čerenkov

MFK : Kudowa Zdój  1:0

Branka MFK: Žahourek

MFK : Slovan Broumov  3:2

Branky MFK: Čerenkov 2, Váňa

MFK : RSCM Rozkoš  1:2

Branka MFK: Čerenkov

MFK : TJ Červený Kostelec  1:0

Branka MFK: Váňa

MFK : Kudowa Zdój  2:1

Branky MFK: Žahourek, Čerenkov

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 3 + 8: