MFK

20.6.2015 - Druhá část starší přípravky se zúčastnila Javorka cupu

22. 06. 2015 03:27 | autor: endymion

V sobotu 20.6 se druhá část naší starší přípravky zúčastnila Javorka cupu v Lázních Bělohrad. V prvním utkání proti Kolínu "bílá" jsme se ještě ani nedotkli míče a už jsme jej lovili z naší sítě. Kluci byli zaskočeni nasazením a agresivitou soupeře. Podařilo se jim ale brzy vyrovnat, soupeř trochu polevil a zápas jsme otočili. Jenže pak následovalo marné dobývání Červenokostelecké branky a porážka od lepšího soupeře z Nového Bydžova.

Kluci si sice spravili náladu vítězstvím nad béčkem MFK Chrudim. Jenže pak následovala trojice porážek tím nejtěsnějším rozdílem a to nás odsoudilo k boji o celkové 11 místo a to s nám známým soupeřem z krajského přeboru TJ Velké Poříčí. Díky vítězství v tomto utkání jsme tak obsadili 11. místo z celkových 18. účastníků dobře obsazeného a dobře zorganizovaného turnaje.

Pravdou je že náš výkon nebyl úplně podle našich představ, někdy působili kluci až moc odevzdaně a sklesle, ale věříme, že setkání s dobrými soupeři je pro ně cennou zkušeností do budoucna.    Tomáš Bartošík

Sestava MFK: Petera - Franc, Váňa, Čerenkov, Vávrů, Žahourek, Bartošík, Macek

Výsledky: 

MFK : Kolín "bílá"  4:1

Branky MFK: Žahourek, Vávrů, Čerenkov, Macek

MFK : Červený Kostelec  0:0

MFK : RMSK Cidlina  0:3

MFK : MFK Chrudim "B"  3:0

Branky MFK: Čerenkov, Žahourek, Vávrů

MFK : FC Hradec Králové "černá"  0:1

MFK : SK Horní Měcholupy  0:1

MFK : TJ Jiskra Hořice   0:1

MFK : TJ Velké Poříčí  4:0

Branky MFK: Vávrů 2, Franc 2    

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 2 + 1: