MFK

Novinky v mužstvu staršího dorostu

03. 08. 2014 18:32 | autor: endymion

Starší dorost /U19/ MFK  se začal připravovavat na novou sezonu od 15.července. V rámci přípravy jsme absolvovali i krátké dvoufázové soustředění na domácím hřišti. Sehráli jsme též i 4 přípravné zápasy se střídavými výsledky. Z kádru,který hrál Vč přebor v lońském ročníku odešlo 7 hráčů. Z nich Lelek, Klikar a Králíček byli zařazeni do A družstva a Vaněk je na hostování v S.Mezilesí. Do celkového počtu 15 doplnili družstvo hráči,kteří přišli z mladšího dorostu.
Nadcházející ročník Vč přeboru 2014/2015 bude pro naše družstvo velmi náročný. V rámci ČR byla pro nastávající sezonu provedena reorganisace celostátních dorosteneckých soutěží, kdy  byla zrušena jedna ze 2 skupin České ligy dorostu. Z těchto důvodů bylo přeřazeno do Vč přeboru 5 týmů co tuto ligovou soutěž v lońském ročníku hrálo.  Tímto rozhodnutím získal Vč  přebor nebývalou kvalitu a úroveń. Před našimi hráči leží velká výzva a bude  záležet jen na nich jak v této konfrontaci kvality obstojí. Přesto bych chtěl naplňovat filozofii klubu a až na pár vyjímek dávat příležitost vlastním hráčům.Hodně spoléhám též na pomoc hráčů z mladšího dorostu, kteří dostanou dost příležitostí se ukázat. St.dorost hraje doma svá utkání vždy v neděli dopoledne od 10.15 hod. Zveme tak příznivce a fanoušky, aby nás v těchto utkáních přišli povzbudit.

Základní kádr pro nadcházející ročník nyní tvoří:

Borůvka Daniel,Holý Lukáš,Junek David,Lukášek Marek,Škoda Martin I,Škoda Martin II,Cohorna Matěj,Hanzl David,Kurz Ondřej,Majer Marcel,Mašek Filip,Pokorný Marek,Linhart Patrik,Kovaliv Štěpán

Trenér mužstva : Macháček Jaroslav
As.trenéra : Soukup Václav
Ved.mužstva : Junek Petr

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 7 + 2: