Muži v přípravě odehráli miniturnaj

01. 08. 2014 15:10 | autor: endymion

Provodov – Nové Město nad Metují 1:0 (0:0). První poločas miniturnaje, který se celý odehrál na 2x30 minut, přinesl poměrně vyrovnaný fotbal se dvěma gólovými šancemi na obou stranách. Po změně stran převzali taktovku hry favorizovaní hosté z Nového Města, kteří dobrým presinkem nedovolovali domácím rozvinou souvislejší kombinační akci, jenže ani tato územní převaha nakonec Novému Městu k ničemu nebyla. Dvě minuty před koncem zápasu totiž provodovský Macek rozhodl o těsném vítězství domácích fotbalistů.

Nové Město nad Metují – Trutnov 1:1 (0:1). „Jak v prvním, tak hlavně v tomto druhém utkání byla na hráčích vidět únava z náročného programu. Po těžkém soustředění ještě nestačili zregenerovat, po sobotním poháru už najedeme na normální soutěžní režim, tak doufám, že se kluci vzpamatují," říkal s úsměvem novoměstský trenér Miloš Killar.

Provodov – Trutnov 1:0 (0:0). V zápase domácích s Trutnovem se naplno projevil fakt, že Trutnov chvíli před tím dohrál zápas s Novým Městem. Domácí byli od úvodu aktivnější a dostávali se do dobrých příležitostí, v nich však selhali postupně Khun, Macek a také Bensch. Ve 2. min. druhé půle si pohrál s hostující obranou Khun, obešel i gólmana a dal na 1:0. Pak se ve třech vyložených šancích ocitl domácí Müller, ale ani jednu z nich nedal. Vzápětí tak mohl přijít trest, jenže domácí uchránila od gólové pohromy tyč. V závěru utkání šel trutnovský hráč sám na provodovskou branku, brankář Swaczyna ale nájezdníka vychytal. Když pak v posledních dvou minutách utkání zazdil dvě tutovky domácí Khun, skončil zápas těsným provodovským vítězstvím.
„Myslím si, že miniturnaj splnil svůj cíl a všechna utkání měla svou kvalitu," říkal po posledním zápase Richard Berger, asistent domácího trenéra.