27. 07. 2014 19:33 | autor: endymion

TJ Sokol Černíkovice - MFK Nové Město n. Met. 0:3 (0:2)

Branky MFK - 7. Srubjan, 41. Sedláček, 56. Voráček
Sestava MFK: Krunčík - Zákravský Lukáš, Zákravský Pavel, Kudláček, Darebník (46. Cohorna) - Voráček, Srubjan, Lelek, Vít - Sedláček (70. Hofman), Hanzl

Domácí tým, účastník I. B třídy, tahal od úvodní minuty za kratší konec provazu. Favorizované Nové Město bylo od začátku aktivnější a svou převahu dokázalo poprvé vyjádřit už v 7. min., kdy se prosadil Srubjan. Také ve zbytku prvního poločasu měli hosté více ze hry, pojistku se jim ale podařilo přidat až čtyři minuty před přestávkou. Na poločasových 0:2 dával Sedláček.
Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Hosté nepouštěli domácí prakticky do žádných příležitostí a naopak sami přidali už 56. min. Voráčkem třetí trefu. Ve zbytku zápasu si už Nové Město postup do prvního kola bezpečně pohlídalo.

" Celý zápas jsme kontrolovali hru, soupeře v podstatě k ničemu nepustili a potvrdili tak roli favorita."