MFK Nové Město

29. 6. 2014 - mladší přípravka si zahrála v Praze

01. 07. 2014 07:01 | autor: zm

Dne 29. 6. 2014 se ročník 2005 zúčastnil turnaje Tempo cup 2014 v Praze. Po vlažném vstupu do turnaje a prohraném prvním utkání, které lze přikládat také velmi brzkému vstávání (mezi 4. a 5. hodinou ranní), neboť prezentace byla již v 8:00 v Praze, se výkony našich hráčů začaly zlepšovat a v následných třech zápasech dokázali naši hráči zvítězit. První zápas s týmem Bráníku naši hráči tedy prohráli 2:6, za náš tým skórovali Žahourek a Macek. Druhý zápas s týmem Bohemians B naši hráči zvítězili 6:4, skórovali Váňa 3x, Žahourek, Macek a Knap. Ke třetímu zápasu nastoupili naši proti těžkému soupeři, týmu Ústí nad Labem, jednoznačně zvítězili 10:6 po brankách střelce Váni 7x, Valtery, Týfy a Petery. Nutno podotknout, že tým Ústí nad Labem hrál mimořádně pěkný technicky zvládnutý fotbal. V dalším, čtvrtém zápase v základní skupině, čekal naše hráče domácí tým, Tempo B, který naši hráči po pěkném výkonu a brankách Knapa 2x, Váni, Macka a Žahourka porazili 5:4. Poslední zápas v základní skupině čekala na naše hráče sestava Slavie, které podlehli 2:9 po brankách Macka a Knapa. Po soubojích v základní skupině čekal naše hráče oběd a dovednostní soutěže, kde zdařile, leč bez vítězství, ve třech disciplínách reprezentovali naše barvy Žahourek, Knap a Franc.

Po polední přestávce v boji o páté až osmé místo čekal naše hráče tým Háje, kde jednoznačně naši zvítězili 8:1 po brankách Knapa 3x, Žahourka 2x, Váni, Macka a Petery. V zápase o páté místo za trvalého silného deště podlehli naši hráči týmu Bohemians A, kde byla na všech našich hráčích již zjevná veliká únava a možná také místy nevhodné fandění fanoušků Bohemky. Poslední zbytky sil nejlépe využili bojovníci Knap, Žahourek a Váňa, kteří ovlivnili výsledek na konečných 3:6.

Závěrem nutno podotknout, že naši hráči si ve velké konkurenci slavných týmů vedli skvěle, tým mimořádně podržel vždy připravený gólman Max Petera, jehož výkony po prvním prohraném zápase strmě stoupaly, naši hráči čestně reprezentovali barvy MFK Nové Město nad Metují.

Sestava: Petera, Žahourek, Váňa, Macek, Franc, Knap, Týfa, Valtera

Nejen gólmanovi, ale všem hráčům díky za pěkný sportovní výkon!

                                                                                                                      Ivo Janeček

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 1 + 9:
 

Vilém Maur , předseda MFK | 04. 07. 2014 12:04

I já bych chtěl ,za sebe a celý VV MFK NM, poděkovat družstvu mladší přípravky a celému realizačnámu týmu za skvělé výkony a vzornou reprezentaci našeho klubu na turnaji v Praze . Díky Vilém Maur ,předseda MFK