MFK Nové Město

17. 5. 2014 - mladší přípravka hrála ve Dvoře Králové n. L.

18. 05. 2014 20:25 | autor: zm

Turnaj mladší přípravky ve Dvoře Králové nad Labem dne 17. 5. 2014

Sestava "A": Zákravský -  Valtera, Franc, Žahourek, Praus, Knap, Macek, Týfa, Váňa

MFK Nové Město n. Met.-FC Hradec Králové   4 : 11(4 : 5)

branky: Váňa 2, Praus 2

Naše mužstvo po pěkném začátku vedlo již 3 : 1. Po sérii individuálních chyb Hradec Králové do poločasu otočil výsledek na 4 : 5 v náš neprospěch. Ve druhém poločase si naši hráči vytvářeli slibné šance, které ovšem neproměňovali, vyvrcholením byla neproměněná penalta. Hradečtí hráči ovšem své kombinační protiútoky proměňovali.

MFK Nové Město n. Met. - Dvůr Králové  7 : 1(4 : 1)

branky: Žahourek 3, Macek 2, Váňa, Týfa

Do tohoto utkání vstoupili naši hráči aktivněji a byla na nich od začátku vidět snaha zvítězit. Opět nás velmi brzdilo neproměňování jasných gólových šancí, přesto jsme do poločasu vedli 4 : 1. Na začátku druhého poločasu si naše mužstvo vybralo slabší chvilku a soupeři se podařilo snížit. Po rázné domluvě od trenérů opět naši hráči zvýšili svůj výkon a vítězství si již nenechali sebrat.

MFK Nové Město n. Met. - FK Jaroměř   4 : 4(1 : 2)

branky: Žahourek 2, Praus, Váňa,

Utkání s tradičním rivalem bylo od samého začátku značně vyhecované. Naši hráči se ujali vedení, ale hráčům Jaroměře se podařilo do poločasu výsledek obrátit. Ve druhém poločase bylo ovšem ještě hůře a naše mužstvo již prohrávalo 1 : 4. Naši hráči ovšem nic nevzdali a zlepšeným výkonem se jim podařilo vyrovnat i díky perfektnímu výkonu Tomáše Žahourka a Olivera Váni, kteří zařídili vyrovnání. Za tento výkon si zaslouží celé mužstvo pochvalu a nerozhodný výsledek byl spravedlivý.

                                                            Ivo Janeček


        Tentokrát se turnaj nerušil, a my jsme, i přes opětovně nepříznivou předpověď počasí, jeli s mladší přípravkou na turnaj do Dvora Králové nad Labem. Naštěstí jsme zápasy zvládli a stihli odehrát "bez deště", liják se spustil až se závěrečným hvizdem našeho posledního zápasu. Oproti minulému turnaji nám tato sobota výsledkově moc nevyšla. Proti HK jsme se museli sklonit před herně a technicky výrazně lepším týmem. Naproti tomu proti domácím jsme měli viditelnou převahu zúročit více brankami v síti soupeře. Závěrečný zápas dvou, dá se říct rovnocených soupeřů, s Jaroměří, nakonec soupeř i s trochou štěstí rozhodl ve svůj prospěch. Na druhou stranu musíme uznat, že naše hra zahrnovala i některé "základy", na kterých budeme moci pro příští turnaje stavět.

                                              Josef Lácha  - trenér mladší přípravky MFK


Costa Krajský Pohár MP - 17. 5. 2014, Dvůr Králové n. L.
 
skupina "B" - sestava: Kubišta Kryštof, Bašek Dominik, Lácha Matěj, Matouš Pavel, Smrco Adam, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Čížek Vojtěch, Šitina Dominik
 
MFK Nové Město n. Met. - FC Hradec Králové „A“  0 : 11(0 : 7)
 
MFK Nové Město n. Met. - TJ Dvůr Králové n. L.  3 : 0(2 : 0)

Branky:  Zámečník 2, Vacek
 
MFK Nové Město n. Met. - FK Jaroměř  3 : 5(1 : 2)

Branky: Zámečník 2, Vacek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 1 + 7: