27.1.2019 - Turnaj v Jaroměři

03. 02. 2019 06:30 | autor: endymion

V neděli odpoledne jsme se zúčastnili halového turnaje v Jaroměři. Za účasti pěti týmů systémem každý s každým a hrací dobou 17 minut. První zápas se nám herně vydařil a v první polovině zápasu jsme se dostali do vedení 3:0. Bohužel jsme toto vedení neudrželi a po chybě půl minuty před koncem jsme zápas zremizovali. Druhý zápas se nám herně vůbec nevydařil. Kupili jsme chybu za chybou a naše šance jsme neproměnili. Třetí zápas proti domácím jsme zvolili obranou taktiku s tím, aby jsme inkasovali co nejméně branek. Což se nám podařilo a kluci nám ukázali, že taktiku plnit umí. Poslední zápas jsme chtěli vyhrát a pokusit se dostat na lepší umístění. Ale úvod zápasu nám nevyšel a rychle jsme prohrávali 3:0. Poté se náš výkon zvedl, ale proměňování šancí zůstalo za prvním zápasem. Pozitivem je, že progres je na našich klukách vidět.

Výsledky: MFK - TJ Tatran Hostinné 3:3
MFK - TJ Červený Kostelec 0:9
MFK - FK Jaroměř 0:4
MFK - TJ Baník Vamberk 1:4
Sestava MFK: Šimek, Kirschlager, Uhlíř, Lorenc, Rozsypal, Čapek, Kučera, Zítko,
Pořadí: 1.FK Jaroměř, 2.TJ Červený Kostelec, 3.TJ Tatran Hostinné, 4.TJ Baník Vamberk, 5. MFK Nové Město n. Metují
Kluky chválíme za bojovnost a předvedený výkon.