MFK

13.1.2019 - Starší přípravka odehrála turnaj v Jaroměři

13. 01. 2019 17:59 | autor: endymion

V neděli 13.1.2019 se st. přípravka zúčastnila prvního letošního turnaje. Nadšení z úspěchů ze závěru loňského roku vyprchalo a vrátili jsme se zpět na zem. Snad jediná činnost za kterou lze dnes kluky pochválit, je jejich chování při pauzách mezi zápasy. Za to mají jedničku. Ostatní již tak slavné nebylo.
 
     Na úvod turnaje přišla zbytečná remíza s Hořicemi, kdy soupeř chvíli před koncem vyrovnal a prohra s pozdějším vítězem z Čáslavi, kdy jsme opět obdrželi gól krátce před konečným hvizdem. I tak jsme měli vše ve svých rukou, zvlášť poté, co naši hráči předvedli nejlepší výkon v zápase s Mladými Buky. Stačilo porazit, do té doby bez jediného získaného bodu, hráče Velkého Poříčí a šli bychom do semifinále. Začátek zápasu nám vyšel, vedli jsme 1:0 a šli kopat penaltu. Tu jsme bohužel neproměnili a rázem se obraz hry úplně otočil, od té doby jako bychom zapomněli hrát fotbal. Dostali jsme dva polovlastní góly, nezmohli se na žádnou střelu a překvapivě prohráli. Následovala dvě utkání o umístění, kde jsme se stali pouhými přihlížejícími a nakonec obsadili až 8.místo. Z celkového pohledu je to dnes zklamání. Pochvala pro jednotlivce by se zajisté našla, ale jako tým jsme neobstáli. Takže hurá do tréninku a snad příště!!
 
Sestava: Štěpán Čáp, Štěpán Zámečník, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Matyáš Celik, Ondřej Říha
 
Výsledky:
 MFK - Hořice 1:1 (Zámečník), Čáslav 1:2 (Lochman), Mladé Buky 5:1 (Lochman 2x, Škoda 2x, Říha), Velké Poříčí 1:2 (Zámečník), Świdnica 0:4, Jaroměř 0:2

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 8 + 3: