MFK

15.12.2018 - Starší přípravka zlatá ve Rtyni v Podkrkonoší

16. 12. 2018 11:52 | autor: endymion

Poslední turnaj roku 2018 odehrála starší přípravka v sobotu 15.12. ve Rtyni v Podkrkonoší. Turnaj se klukům povedl, v jeho průběhu pouze jedenkrát prohráli a zaslouženě si odvezli pohár za první místo.

 
Dnes naši hráči předvedli velice týmový výkon, v každém utkání bojovali. V zápasech, kdy o vítězi rozhodoval jeden gól, nepřestali za nepříznivého stavu hrát a tyto zápasy dovedli do vítězného konce. Důležitá byla výhra nad domácí Rtyní, která krátce před koncem z náhodné akce vyrovnala a také nad tradičním soupeřem z Červeného Kostelce, kterému jsme vrátili prohru z posledního turnaje. Dnes jsme pouze jednou zaváhali a to se soupeřem z Trutnova, kdy jsme neproměnili několik šancí, udělali dvě chyby v obranné činnosti a tyto soupeř potrestal. Do závěrečných dvou utkání jsme šli s tím, že pokud obě vyhrajeme, zlato nám neunikne. Kluci se toho zhostili na výbornou a tým FC Nový Hradec Králové (který například remizoval z Trutnovem) doslova rozebrali a v posledním zápase porazili i Broumov a mohla nastat oslava celkového vítězství. 
     Za předvedený výkon dnes všichni zaslouží pochvalu, většina dohrávala s menšími či většími zdravotními potížemi. I přes to nic nevypustili. Rodičům i všem ostatním, kteří nám v hale fandili děkujeme. Tímto turnajem jsme ukončili vcelku povedenou první polovinu sezony a všichni si nyní užijeme zaslouženého volna. 
 
Vladimír Hronovský
trenér SP
 
Sestava : Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Fanda Škoda, Oliver Kozák, Václav Poláček, Václav Leugner, Vojtěch Kučera, Ondřej Říha, Adam Hronovský
 
Výsledky : MFK - FC Mladé Buky 3:2 (Leugner, Lochman, Hronovský), Sokol Provodov 8:0 (Poláček 3x, Leugner, Škoda, Lochman, Hronovský, Kučera), Baník Rtyně 2:1 (Poláček, Leugner), TJ Červený Kostelec 2:1 (Poláček, Hronovský), MFK Trutnov 0:2, FC Nový Hradec Králové 7:1 (Leugner 3x, Poláček 2x, Hronovský 2x), TJ Slovan Broumov 2:0 (Leugner 2x)
 
Celkové pořadí : 1. MFK Nové Město nad Metují, 2. FC Mladé Buky, 3. MFK Trutnov, 4. TJ Červený Kostelec, 5. FC Nový Hradec Králové, 6. TJ Baník Rtyně, 7. TJ Slovan Broumov, 8. Sokol Provodov

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 7 + 9: