MFK

8.12.2018 - Ročník 2012 a mladší vyhrál turnaj v Jaroměři

09. 12. 2018 15:05 | autor: endymion

V sobotu 8. prosince odehrála naše mladší přípravka roč.2012 a mladší svůj závěrečný turnaj letošního roku v Jaroměři. Turnaj byl koncipován tak,že družstva byla rozdělena do 3 samostatných skupin po 5 účastnících. MFK N.Město bylo zařazeno do poměrně těžké skupiny.Kluci ovšem předvedli výborný výkon.Dařila se jim nejen jednoduchá kombinace, ale dokázali se prosadit  i v soubojích jeden na jednoho s brankovým zakončením a když k tomu přidali již tradiční bojovnost a kázeň a disciplínu ve hře, nemohlo to dopadnout jinak.Všechny své soupeře ve skupině dokázali porazit a se skorem 27:5 obsadili ve skupině 1 místo.
 
Výsledky utkání:
MFK N.Město - FK Náchod       4 : 1
Macháček L. 3x,Mencl P.
 
MFK N.Město - FK Pardubice    7 : 2
Mencl P. 2x,Macháček L.2x,Jaroš J.,Sedláček A.,Dyntar M.
 
MFK Nové Město  - FC Hradec Králové    6 : 2
Macháček L. 4x,Mencl P. 2x, Jaroš J.
 
MFK N. Město - TJ Rasošky                  10 : 0
Macháček L. 4x,Jaroš J.,3x,Mencl P. 2x,Škoda Š.
 
Podzimní část sezony lze z našeho pohledu hodnotit kladně.Postupně se do tréninkového procesu zapojilo 25 hráčů.V tréninku jsme se nejen věnovali základní fotbalové abecedě,ale i formou her a různých soutěží jsme se snažili náplň tréninků zpestřit.Od listopadu chodíme do tělocvičny,kde jednou z náplní obsahu tréninku jsou i gymnastická cvičení.
Odehráli jsme celkém 16 utkání v rámci Okresní soutěže JAKO mladších přípravek  a se skorem 179 : 36 jsme obsadili 1 místo v tabulce, když jsme ani jednou neprohráli.Nejlepšími střelci mužstva jsou Macháček Lukáš,který vstřelil 64 gólů,Mencl Patrik 44 a Škoda Šimon 35 gólů.
V jednotlivých utkáních soutěže jsme chtěli po hráčích,aby se snažili plnit některé fotbalové situace tak,jak si to  zkoušíme na tréninku,ale také jsme jim nechávali volnost a prostor,aby sami řešili vzniklé situace při hře,s tím,že po utkání jsme si to rozebrali,jak by se ta daná situace dala řešit jinak a efektivněji.V jarní části sezony jsme pro kluky připravili naročný program.V halovém programu odehrajeme 3 - 4 turnaje.V Jaroměři budeme hrát dobře obsazený turnaj o Pohár starosty města Jaroměře a pak výborně obsazený turnaj v Pardubicích.Budeme dále hrát Okresní soutěž mladších přípravek a příležitost dostanou i ostatní hráči. Na závěr sezony v červnu pak budeme hrát špičkový turnaj v L. Bohdaneč za účasti družstev z cele republiky.
Chtěli bychom poděkovat všem rodičům za pomoc při dopravě k zápasům a tréninkům,protože je nutné si uvědomit,že 5 až 6 letí kluci se sami jak na trénink tak i na zápas sami bez účasti rodičů nedostaví.
Trenéři
Macháček Lukáš
Macháček Jaroslav

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 2 + 8: