MFK

1.12.2018 - Ročník 2009 zvítězil v halovém turnaji

03. 12. 2018 04:41 | autor: endymion

V sobotu dne 1.12.2018 uspořádal náš klub MFK Nové Město nad Metují halový turnaj pro ročník 2009, jak již tradičně v Náchodě ve sportovní hale "Na Hamrech". Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů, a to Červený Kostelec, Malšova Lhota, Dobruška/Opočno, FC Hradec Králové r. 2010 a naše dva týmy MFK Nové Město nad Metují r. 2009 a r. 2010. Náš tým ročníku 2009 si v průběhu celého turnaje počínal na výbornou, kdy postupně porazil všechny soupeře poměrně přesvědčivým způsobem, kdy asi nejlepší zápas jsme odehráli proti týmu FC Hradec Králové, který měl vše, co by pořádný fotbal v této věkové kategorii měl mít. Celkové vítězství v turnaji bez ztráty kytičky tak zůstalo doma a kluci tím byli odměněni za jejich poctivý výkon. Jako návdavek bylo pak získání jednoho individuálního ocenění, kdy jako nejlepší brankář turnaje byl vyhlášen náš Dan Žďára. 
     Ceny všem týmům a nejlepším hráčům předal starosta Nového Města nad Metují pan Petr Hable za účasti Romana Čápa, hráče klubu Vysočina Jihlava a Denise Donáta, hráče FC Hradec Králové a reprezentace ČR do 18-ti let.
     Velké poděkování patří všem rodičům, kteří pomohli s prodejem a obsluhou v místní kantýně a za podporu našeho týmu. Za zorganizování turnaje patří dík předsedovi MFK Nové Město nad Metují p. Janečkovi a trenérovi "A" týmu p. Dudkovi, který se chopil mikrofonu a celým turnajem nás provázel. 
 
Martin Hubálek
trenér SP
 
Sestava : Dan Žďára, Sam Řehák, Vojta Kučera, Kuba Hanzl, Václav Poláček, Václav Leugner, Ondřej Říha, Matyáš Hubálek 
 
Výsledky :  MFK - Červený Kostelec   6:2    (Hubálek 2x, Poláček 2x, Říha, Kučera)
                             Dobruška/Opočno    6:0    (Leugner 3x, Hubálek 2x, Říha)
                             Malšova Lhota    5:0    (Poláček 3x, Hanzl, Hubálek)
                             FC Hradec Králové roč. 2010    4:1    (Poláček 2x, Hanzl, Leugner)
                             MFK Nové Město n. Met. roč. 2010    6:0    (Leugner 2x, Hubálek 2x, Poláček, Řehák)
 
Celkové pořadí : 1. MFK Nové Město n. Met., 2. Červený Kostelec, 3. FC Hradec Králové, 4. Dobruška/Opočno, 5. Malšova Lhota, 6. MFK Nové Město n. Met roč. 2010

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 5 + 4: