MFK

18.11.2018 - Starší přípravka odehrála turnaj v Jaroměři

18. 11. 2018 19:07 | autor: endymion

V neděli 18.11. se starší přípravka zúčastnila prvního letošního halového turnaje. Za účasti 10-ti týmů jsme odehráli úspěšný turnaj v hale ASVAJ v Jaroměři.

Turnaj byl vypsán pro roč. 2008 a ml.. Vzhledem k několika omluvenkám starší ročník doplnili tři mladší hráči, kteří nám výrazně pomohli. 
Turnaj jsme začali výhrou nad FC Nový Hradec a remízou s Letohradem, kde jsme několikrát mohli potvrdit naše vedení, což se nepodařilo a soupeř krátce před koncem vyrovnal. V dalším vývoji jsme se právě s tímto soupeřem měli porvat o druhé postupové místo ze skupiny. K tomu jsme potřebovali vstřelit co nejvíce branek Velkému Poříčí. Kluci předváděli pěkné kombinační akce a výsledek byl ještě pro soupeře milosrdný. V posledním zápase ve skupině jsme narazili na neporažené Pardubice. Soupeř byl lepší, kluci makali a 9 minut jsme drželi krok. Pak nás bohužel začal přehrávat a toto utkání jsme prohráli. Vzhledem k lepšímu skóre jsme ale nakonec druzí ve skupině skončili. V semifinále nás čekala domácí Jaroměř. Kluci hráli s velkou chutí, domácí jsme téměř k ničemu nepustili. Gól na 3:1 jsme dostali až v poslední vteřině a mohli si tak vychutnat nečekaný postup do finále. 
     Finále jsme si šli užít. Po náročném dni už pomalu docházely síly, ale finále nelze vypustit. Soupeřem nám byl tým z Vysokého Mýta, který až na penalty vyřadil v semifinále Pardubice a v základní skupině neztratil ani bod. Zápas jsme začali velice dobře, kluci plnili své úkoly a gólem Matyáše Hubálka jsme se ujali vedení. S postupem času byl soupeř více u míče, jedna z jeho nenápadných střel zapadla k tyči. Po chvíli jsme trochu zaváhali ve středu pole, hráč soupeře dostal více prostoru a střelou k tyči skóre otočil. Na tento gól jsme již nedokázali odpovědět.
     I když kluci po finále opouštěli hřiště se slzami v očích, za dnešní výkon se rozhodně nemusí stydět. Ještě nedávno jsme ze stejného turnaje odjížděli s medailí za účast a s posledním místem. Dnešní turnaj potěšil i přihlížející rodiče, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru. Děkujeme. Za dnešní výkon děkuji všem hráčům. Vyzdvihovat jednotlivce není třeba, dnes nás zdobila týmová hra. A jako třešničku na dortu jsme získali jednu individuální cenu - nejlepším brankářem byl vyhlášen Štěpán Čáp, který nás dnes mnohokrát podržel. 
 
Hronovský Vladimír, Martin Hubálek
trenéři SP
 
Sestava: Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Fanda Škoda, Ondra Říha, Vojta Kučera, Matyáš Hubálek, Filip Hnik, Adam Hronovský, Vojta Bělobrádek
 
Výsledky : MFK - FC Nový Hradec Králové 4:1 (Hronovský 3x, Škoda), FK Letohrad 1:1 (Hubálek), TJ Velké Poříčí 7:0 (Škoda 2x, Hronovský 2x, Lochman, Říha, Bělobrádek), FK Pardubice 1:4 (Lochman), FK Jaroměř 3:1 (Škoda, Říha, Hubálek), SK Vysoké Mýto 1:2 (Hubálek)
 
konečné pořadí : 1. Vysoké Mýto, 2. MFK Nové Město, 3. Pardubice, 4. Jaroměř, 5. Letohrad, 6. Nový Hradec, 7. Horní Jelení, 8. Hořice, 9. Smiřice, 10. Velké Poříčí 

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 6 + 8: