TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice : MFK  2:4  (2:2)

Branky MFK: Junek 3, Čížek

ŽK MFK:  Junek

Sestava MFK:  Bartošík – Týfa, Novotný, Smola, Valtera, Matouš, Čerenkov, Knap, Čížek, Junek, Šafář, Dubský, Lepšík, Štěpán

Poslední utkání podzimní části odehráli starší žáci na hřišti v Předměřicích proti souklubí TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice.

Z počátku se hraje na půli soupeře, ale po pěti minutách končí přímý kop, po teči, v naší brance a hra se vyrovnala. Naštěstí za tři minuty na to Tomáš Junek vyrovnává. Soupeř je fotbalovější, rychlejší a hrozí z rychlých brejků. Ten v jedenácté minutě jěště náš gólman likviduje, ale ve 21. Tobiáš Týfa špatně rozehrává a soupeř z přečíslení jde znovu do vedení. A je při chuti. Neuběhne ani minuta a náš gólman znovu hasí brejk soupeře. Střela z následné akce je lízne břevno naší branky. S blížícím se poločasem dostáváme možnost několika standardních situací. Zpočátku nemíříme ani mezi tyče. Až v 30. minutě trefuje Lukáš Knap břevno. O minutu později trefuje břevno Petr Čerenkov, ale z dorážky Vojta Čížek vyrovnává. I ve druhé půli je soupeř aktivnější a naše kluky stojí hodně sil jej ubránit. Ale daří se a protože ani my nepřekonáváme obranu soupeře hraje se od vápna k vápnu a oba gólmani jen podávají zakopnuté míče. Až přichází 61. minuta. Lukáš Knap střílí, k odraženému míči se dostává Tomáš Junek a světe div se, ani podruhé se nemýlí - 2:3. Minutu před koncem krásně zatahuje po levé straně míč Pavel Matouš,  přihrává před branku a děje se do této chvíle nemyslitelné - Tomáš Junek kompletuje svůj hattrick.

Nutno přiznat, že soupeř byl fotbalovější, rychlejší, snažil se kombinovat. Naše vítězství je vybojované a stálo nás hodně sil. A o to je důležitější.