MFK

4.11.2018 - Také starší přípravka odehrála poslední kolo

04. 11. 2018 19:15 | autor: endymion

V posledním kole KP jsme zavítali v neděli 4.11. do nedaleké Dobrušky, kde jsme sehráli za krásného počasí dvojzápas s domácím týmem Dobruška/Opočno. Tentokrát jsme po několika omluvenkách postavili dva papírově vyrovnané týmy a domácím chtěli vrátit porážky z posledních vzájemných utkání. Odehráli jsme celkem vyrovnaná utkání, bohužel soupeř byl nakonec šťastnější a i dobře rozehrané partie z pohledu našeho týmu skončily naší porážkou. Největší rozdíl bych dnes viděl v přístupu k zápasům, v nasazení a důrazu. Na soupeři byla vidět větší chuť zvítězit, naši hráči často klopili zrak a měli poraženeckou náladu. Dopouštěli jsme se mnoha chyb v obranné činnosti. 
     Celkové hodnocení podzimní části sezony, kterou jsme dnes zakončili, je vcelku dobré, kluci ukázali, že se něco naučili a odehráli jsme mnoho hezkých zápasů. Děkujeme rodičům za podporu, fandění a pomoc s dopravou na zápasy. 
 
trenéři SP:
Martin Hubálek, Hronovský Vladimír 
 
Sestava :
Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Fanda Škoda, Matyáš Celik, Kuba Hanzl, Vojtěch Kučera, Sam Řehák, Ludvík Tomáš
Matyáš Hubálek, Ondřej Říha, Štěpán Zámečník, Štěpán Škoda, Václav Poláček, Adam Hronovský, Oliver Kozák, Filip Hnik 
 
Výsledky: 
MFK -  Dobruška/Opočno 7:10
branky: Lochman, Škoda Fanda, Hanzl, Kozák O., Hnik, Poláček, Škoda Štěpán
 
MFK -  Dobruška/Opočno 7:12 
branky: Poláček 2x, Říha 2x, Kozák O., Hanzl, Celik

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 10 + 10: