MFK

4.11.2018 - Starší žáci odehráli poslední zápas roku

04. 11. 2018 16:14 | autor: endymion

MFK : TJ Červený Kostelec  1:2  (0:1)

Branka MFK: Knap

Sestava MFK: Bartošík – Týfa, Novotný, Knap, Valtera, Smola Čerenkov, Čížek, Matouš, Junek, Šafář, Lepšík, Štěpán, Dubský

Za krásného nedělního dopoledne 4.11.  se starší žáci naposled v podzimní části představili na domácím hřišti. Bohužel pro domácí příznivce bylo počasí asi to nejhezčí co bylo dnes k vidění.  Výkon našich hráčů se nápadně podobal jejich přístupu k tréninku. Nesoustředěnost, laxnost. Naše přihrávky byly buď zbrklé, nebo naopak přicházely pozdě. Většinou však byly nepřesné.  

A soupeř to potrestal už ve 13. minutě. Naše šance v první půli  - jednou do gólmana, dvakrát mimo a nepočítaně ofsajdů.  Dvě minuty po poločasu přichází šok. Přímý kop z dvaceti metrů se s pomocí tyče dokutálí do naší branky. Jak se tam dostal nikdo přesně neví, jen domácí brankář se červenal jako pole vlčích máků. Ten asi ví.  Šance na korekci skóre máme ale zastavují nás nepřesné přihrávky, nebo ofsajd (ti co to viděli vědí své) a nebo netrefíme branku. Konečnou podobu výsledku tak dává až tři minuty před koncem Lukáš Knap.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 9 + 4: