27.10.2018 - Turnaj mladších žáků

30. 10. 2018 16:17 | autor: endymion

TJ Baník Vamberk/1.FC Rokytnice v O. h. - MFK Nové Město nad Metují  6 : 0 (poločas 2 : 0)

MFK Nové Město nad Metují  - Černilov  0 : 14 (poločas 0 : 7)

Sestava MFK: Lukáš Vrba - Jakub Uhlíř, Martin Šimek, Tomáš Zítko, Josef Šubrt, Matyáš Čapek, Tomáš Kirschlager, Petr Koza, Martin Kučera, Ondřej Lakomý, Adam Lorenc, Josef Rozsypal, Martin Vecko

V prvním zápase proti relativně stejně silnému soupeři jsme bohužel nenavázali na dobré výkony týmu z turnaje v Třebechovicích. Obdrželi jsme dva smolné góly v prvním poločase a své šance zahodili. V druhém poločase jsme se nechali příliš ovlivnit výsledkem prvního poločasu, už jsme hráli poněkud křečovitě a naši hráči se téměř nepohybovali ve svých prostorech.

Druhý zápas proti vedoucímu Černilovu byl jednoznačnou záležitostí. Kvalitativně je naše mužstvo oproti Černilovu na zcela jiné úrovni.

Nevzdáme se, zabojujeme ještě o nějaké body příští týden na posledním turnaji v Dobrušce.

Trenér: Miroslav Slezák