MFK

27.10.2018 - Starší přípravka odehrála poslední domácí turnaj

28. 10. 2018 05:07 | autor: endymion

V posledním domácím turnaji podzimní části sezony jsme v sobotu 27.10. přivítali dvě souklubí -Dobrušku/Opočno a Týniště/Borohrádek. V prvním utkání jsme prohráli s Dobruškou/Opočnem, které následně podlehlo Týništi/Borohrádku, které jsme naopak porazili my a upevnili si druhou pozici v naší skupině KP. 
 
r. 2008 - První poločas s Dobruškou/Opočnem jsme se vůbec nedostali do tempa, téměř jsme neohrozili branku soupeře a po našich chybách ulehčili soupeři skórovat. Po výměně týmů se naše hra zlepšila a tuto část jsme vyhráli. Ve druhém utkání jsme předvedli daleko lepší výkon, začali jsme kombinovat, dostávali se do šancí a hlavně ve druhém poločase jsme jich mnoho proměnili a zápas jsme si užili. 
     Když pomineme první nevydařenou část, tak musím kluky opět za dnešní turnaj pochválit. Jak již několikrát, tak i dnes se ukázalo, že když kluci hrají jako tým a nemyslí jen na své statistiky, přináší to úspěch celému mužstvu a je radost se na takový fotbal dívat. Velmi dobře dnes zachytal Štěpán Čáp.      
 

r. 2009 - V prvním dnešním zápase proti spojenému týmu Dobrušky/Opočna jsme v 1. poločase nezačali špatně. Poměrně rychle jsme se ujali vedení 2:0 a hru kontrolovali. Pak ale přišla přísně nařízená penalta, kterou soupeř po dorážce proměnil a snížil na 2:1. Tento okamžik jakoby kluky rozhodil a po dvou individuálních chybách jsme soupeři nabídli vyložené šance, které proměnil, tu druhou minutu před koncem poločasu a byla zde poločasová prohra 2:3. V druhém poločase se naše hra nezlepšila, ba naopak, byl to spíše jen boj. Opět jsme se dopustili tří individuálních chyb v rozehrávce, tyto soupeř potrestal a výsledkem byla celková prohra 3:7.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Týniště/Borohrádku. Kvůli zranění našeho brankáře Dana Žďáry jsme museli udělat  nucenou změnu a v brance si odbyl premiéru Matyáš Hubálek. Tým se semknul a podal dobrý výkon, kdy po poločasové výhře 5:3, jsme ve druhém poločase neproměnili několik gólových šancí a přidali jsme pouze jednu branku, tzn konečnou výhru 6:3. Tým si dnes zaslouží pochvalu minimálně za druhý zápas a i za to, že se popasoval z nevlídným počasím.
 
Martin Hubálek, Vladimír Hronovský 
trenéři SP
 
Sestava :
tým 2008 - Štěpán Čáp, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Filip Hnik, Fanda Škoda, Matyáš Celik
tým 2009 - Dan Žďára, Kuba Hanzl, Matyáš Hubálek, Jan Ježek, Vojta Kučera, Václav Leugner, Sam Řehák, Ondřej Říha, Patrik Smola
 
MFK -  Dobruška/Opočno 5:10
tým 08  2:3 (0:3, 2:0)
branky : Škoda, Bělobrádek
tým 09  3:7 (2:3, 1:4)
branky : Hubálek 2x, Leugner
 
MFK -  Týniště/Borohrádek 16:4
tým 08  10:1 (2:0, 8:1)
branky : Hronovský 4x, Bělobrádek 2x, Škoda 2x, E.Kozák, Hnik 
tým 09  6:2 (3:1, 3:1)
branky : Leugner 2x, Říha 2x, Ježek, Hanzl

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 6 + 8: