27.10.2018 - Starší přípravka odehrála poslední domácí turnaj

28. 10. 2018 05:07 | autor: endymion

V posledním domácím turnaji podzimní části sezony jsme v sobotu 27.10. přivítali dvě souklubí -Dobrušku/Opočno a Týniště/Borohrádek. V prvním utkání jsme prohráli s Dobruškou/Opočnem, které následně podlehlo Týništi/Borohrádku, které jsme naopak porazili my a upevnili si druhou pozici v naší skupině KP.

r. 2008 - První poločas s Dobruškou/Opočnem jsme se vůbec nedostali do tempa, téměř jsme neohrozili branku soupeře a po našich chybách ulehčili soupeři skórovat. Po výměně týmů se naše hra zlepšila a tuto část jsme vyhráli. Ve druhém utkání jsme předvedli daleko lepší výkon, začali jsme kombinovat, dostávali se do šancí a hlavně ve druhém poločase jsme jich mnoho proměnili a zápas jsme si užili.
     Když pomineme první nevydařenou část, tak musím kluky opět za dnešní turnaj pochválit. Jak již několikrát, tak i dnes se ukázalo, že když kluci hrají jako tým a nemyslí jen na své statistiky, přináší to úspěch celému mužstvu a je radost se na takový fotbal dívat. Velmi dobře dnes zachytal Štěpán Čáp.

r. 2009 - V prvním dnešním zápase proti spojenému týmu Dobrušky/Opočna jsme v 1. poločase nezačali špatně. Poměrně rychle jsme se ujali vedení 2:0 a hru kontrolovali. Pak ale přišla přísně nařízená penalta, kterou soupeř po dorážce proměnil a snížil na 2:1. Tento okamžik jakoby kluky rozhodil a po dvou individuálních chybách jsme soupeři nabídli vyložené šance, které proměnil, tu druhou minutu před koncem poločasu a byla zde poločasová prohra 2:3. V druhém poločase se naše hra nezlepšila, ba naopak, byl to spíše jen boj. Opět jsme se dopustili tří individuálních chyb v rozehrávce, tyto soupeř potrestal a výsledkem byla celková prohra 3:7.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Týniště/Borohrádku. Kvůli zranění našeho brankáře Dana Žďáry jsme museli udělat  nucenou změnu a v brance si odbyl premiéru Matyáš Hubálek. Tým se semknul a podal dobrý výkon, kdy po poločasové výhře 5:3, jsme ve druhém poločase neproměnili několik gólových šancí a přidali jsme pouze jednu branku, tzn konečnou výhru 6:3. Tým si dnes zaslouží pochvalu minimálně za druhý zápas a i za to, že se popasoval z nevlídným počasím.