MFK

27.10.2018 - Starší žáci hráli ve Vysokém Mýtě

27. 10. 2018 13:36 | autor: endymion

SK Vysoké Mýto : MFK  6 : 0  (0:0)

Sestava MFK: Bartošík – Valtera, Novotný, Knap, Týfa – Matouš, Čížek, Smola, Junek, Šafář – Štěpán

Skončilo léto, ochladilo se, začalo foukat a s tím zákonitě přišlo co přijít muselo. Rýmička, kašlík a teplotka. A tak s blížící se sobotou 27.10., kdy jsme měli hostovat na hřišti lídra tabulky krajského přeboru SK Vysoké Mýto, se nám začali množit omluvenky.

Ani za plného stavu nejsme v útoku silní a s tím co jsme měli k dispozici a proti takovému soupeři, nemohla být steč branky soupeře na pořadu dne. Zbývalo jediné – prešovský beton. V první půli nám to vycházelo. Kluci bojovali, napadali a co prošlo zlikvidoval náš gólman. Bylo ale otázkou času jak dlouho to vydržíme.  Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Osm minut po změně stran nám soupeř střílí první gól. Následoval závar, který nakonec skončil na břevnu naší branky. Dvě minuty na to soupeř usoudil, že nemá cenu se probíjet houštinou našich zadních řad (jiné jsme neměli) a střelou za hranicí velkého vápna dává druhý gól a je rozhodnuto. Přestože konečný výsledek vypadá jednoznačně a soupeř byl jednoznačně lepší, v dané situaci musíme kluky za odvedený výkon pochválit.   

S tím co nám dnes na soupisce zbylo se naše cesta do Vysokého Mýta podobala spíš výpravě Blanických rytířů. Ti ale, na rozdíl od nás, nikdy nevyjeli.   

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 10 + 3: