21.10.2018 - Víkendové zápasy mladší přípravky

23. 10. 2018 03:38 | autor: endymion

Mladší přípravka B tentokrát zavítala na hřiště do Teplic nad Metují kde se utkala s Náchodem a domácími. Sestava doznala velkých změn od předchozího týdne z důvod nemocí a rodinných akcí a tak jsme povolali celkem 4 hráče z předpřípravky, abychom mohli vůbec toto kolo odehrát.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Náchodu a ačkoliv ve výrazně omlazené sestavě, kdy tři ze čtyř posil hráli vůbec svůj první turnaj v systému 4+1 na větším hřišti zvítězili jsme vysoko 19:0.

K druhému utkání jsme nastoupili proti domácím z Teplic. O poznání těší zápas chlapci zvládali velmi dobře, kdy i přes úvodní nepříznivý stav dokázali chvílemi soupeře přehrávat a dokonce svoji snahu korunovali i brankami. V poločas byl stav nerozhodný 3:3. Na začátku druhé poločasu jsme šli dokonce do vedení, ale s přibývajícím časem se začala projevovat nezkušenost ale zároveň i fakt, že kluci hráli na velkém hřišti první turnaj a pouze se dvěma hráči na střídání a tak nám docházeli síly, čehož starší a zkušenější soupeř v závěru využil a nakonec zvítězil 6:4. Ačkoli jsme zápas nedotáhli do vítězného konce, patři všem borcům obrovská pochvala a poděkování za jejich nebojácný a bojovný výkon.

Sestava: Vojta Čáp, Pepa Sláviček, Vašek Hoffinger, Šimon Škoda, Páťa Mencl, Mára Dyntar a Lukáš Macháček

Ve stejný čas, ale na jiném místě odehrála přípravka A utkání na hřišti v České Skalici, kde se naši mladící utkali s týmy z Červeného Kostelce a Vrchlabí. V prvním utkání proti Kostelci si kluci počínali, tak jako v průběhu celé sezony. Soupeře jednoznačně přehrávali a zvítězili 12:2, což bylo pro soupeře ještě milosrdné, protože  spoustu šancí nedokázali využít. V zápase s Vrchlabím kluci navázali na výborné první utkání a o poločase vedli 6:2, bohužel hned po změně stran 3x rychle inkasovali a do konce utkání se se soupeřem přetahovali o vítězství, se kterým se nakonec rozešli smírně 8:8. I přes výsledkově nepovedený závěr turnaje si všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Sestava: Dominik Jakl, Rýša Plašil, Krištof Znamenáček, Martin Šulc, Máťa Škoda, Danda Dušek, David Ryšavý

Trenéři: Lanta, Nejman.