MFK

21.10.2018 - Starší přípravka B hrála na domácím hřišti

22. 10. 2018 03:56 | autor: endymion

V neděli 21. října odehrál další turnaj okresního přeboru náš B-tým starší přípravky, tentokrát na domácím hřišti. Nemoci a omluvy, které provázely celý víkend, se podepsaly i na složení B-týmu, i když tentokrát v pozitivním smyslu. K dispozici byl jediný nováček, družstvo posílili hráči omluvení pro sobotní turnaj A-týmu a doplnit ho museli i další zkušení hráči, ochotní hrát po oba dva víkendové dny. Přestože se sestava tvořila složitě, sešel se nakonec tým velmi kvalitní.

Zkušenější hráči posilovali B-tým i v minulých turnajích, vždy se ale něco pokazilo a řadu zápasů jsme prohrávali. Proto jsme si stanovili jednoduchý cíl: Vstřelit rychlé góly, uklidnit se a pak si v klidu zahrát fotbal. Klukům se to tentokrát podařilo, hráli soustředěně, nepodcenili jediný souboj a i v situacích, kdy jsme s velkým náskokem vedli, dokázali blokovat střely soupeře. Směrem dopředu předvedli řadu pěkných kombinačních akcí, nastříleli řadu branek a potěšili diváky, kteří zase jednou nemuseli litovat, že na fotbal přišli.

I když to tak ještě před pár dny nevypadalo, nakonec šlo o turnaj za odměnu pro všechny zúčastněné. Hoši děkujem!

Výsledky:

MFK – Provodov „Komety“ 11:0, - Police n/M „Šneci“ 5:0, - Babí 15:0

Sestava (branky):

Bělobrádek V. – Říha (2), Vintera (1), Škoda (3), Kučera (2), Čáp (5), Lochman (7), Hronovský (5), Hubálek (6), trenér Bělobrádek  

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 10 + 5: