MFK

21.10.2018 - Starší žáci prohráli ve Vrchlabí

21. 10. 2018 19:04 | autor: endymion

FC Vrchlabí : MFK  6:0  (3:0)

Sestava MFK: Bartošík – Týfa, Novotný, Knap, Valtera, Smola, Čížek, Čerenkov, Matouš, Junek, Šafář, Lepšík, Štěpán, Dubský

Za pošmourného nedělního dopoledne 21.10. odjížděli starší žáci k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát do Vrchlabí. Cestou se mraky rozptýlily a na místě samém nás čekaly sluncem nasvícené svahy Krkonoš. Jenže zatímco na Krkonoše svítilo z azurové oblohy slunce, nad naším týmem se stahovala mračna.  

V počátečních okamžicích se utkání zdálo vyrovnané. Soupeř měl náznaky šancí, my jsme měli náznaky šancí. To ale trvalo sotva pět minut, kdy musel Matyáš Novotný hasit první gólovou šanci soupeře. V 10. minutě už ale šel soupeř do vedení. Jestli měl gólman vyběhnout či ne, je už teď zbytečné řešit. Už proto, že za čtyři minuty na to už soupeř vedl o dvě branky a v minutě sedmnácté už o tři.  A mohlo být i hůř, ale náš gólman v 19. minutě gólovou hlavičku soupeře zneškodnil a tři minuty před koncem poločasu vytěsnil nad bránu jeho trestný kop.  Pět minut po půli nabízíme, naší zmatenou rozehrou brankáře s obránci , čtvrtý gól soupeři. A tři minuty na to náš střed zálohy asi postihla epidemie obrny protože se ani nehnuli zatímco soupeř nám dával bůra. V 67. minutě kopeme trestný kop a jeho výsledkem je brejk soupeře, který ale náš gólman likviduje. Ovšem minutu na to už mu soupeř, a ani naše obrana,  nedávají šanci a tak si vezeme kanára. No, ale ne že bychom ani my neměli šance, ale dělat kličku do autové čáry dokáže snad je „noob“ (pozn. anglický PC herní termín označující začátečníka nebo nešiku) nebo Tomáš Smola.

Co dodat. Slovy filmového klasika: „Já přijdu, až se budou nastavovat zrcadlo.“ My jsme přišli. A to zrcadlo mělo nepříjemně ostrý obraz.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 5 + 5: