20. 10. 2018 17:39 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - SK Bystřian Kunčice 3:1 (0:0)

Branky MFK: Holčík, Srubjan, Ťokan

Sestava MFK: Flígr - Jelen, Zákravský, Srubjan, Soumar, Novák, Lelek, Vít, Valášek, Holčík, Klikar

První poločas nenabídl divákům žádné šance na ani jedné straně, za to v druhém poločase se diváci rozhodně nenudili. Hned po počáteční rozehráce se dostali domácí do útoku zakončeného střelou, kterou brankář s obtížemi vyrazil, na dorážku Holčíka však již byl krátký - 1:0. Branka domácí tým povzbudila a začal na hřišti dominovat. V 60. minutě střelec první branky mířil hlavou nad. V 62. minutě šanci domácích zastavil necitlivě rozhodčí, když neponechal výhodu. O minutu později už se skóre měnilo, když byl ve vápně faulován Klikar a Srubjan proměnil penaltu - 2:0. V 76. minutě po brejku nedokázal Klikar zužitkovat přihrávku do dobré pozice ve vápně. V 78. minutě se hosté dostali do rychlého protiútoku a hlavou snížili na 2:1. Utkání to ale nezdramatizovalo, jelikož domácí pokračovali asi v nejlepším výkonu sezóny a měli další šance. Proměnili až tu poslední v 93. minutě Ťokanem, který tak uzavřel výsledek na 3:1.