20.10.2018 - Starší přípravka zavítala do Rychnova nad Kněžnou

20. 10. 2018 13:38 | autor: endymion

V sobotu dne 20.10.2018 jsme v 8. kole KP starších přípravek zavítali do Rychnova nad Kněžnou. Před víkendem trenérům chodila jedna omluvenka za druhou, nakonec se z různých důvodů omluvilo 9 hráčů. Naštěstí jsme tentokrát mohli využít služeb hostujících hráčů z Ohnišova, přesto jsme odjížděli s minimem fotbalistů na střídání. Kluci, kteří k zápasům odcestovali, podali zodpovědný výkon, kdy výsledkem je přijatelná prohra se Solnicí a výhra nad domácím Rychnovem.

r. 2008 - S jedním hráčem na střídačce odehrál vyrovnaný zápas s lídrem skupiny Solnicí. Škoda jen tří nastřelených tyčí. Konečná remíza byla nakonec zasloužená. Do druhého utkání kluci vletěli a soupeře z Rychnova v prvním poločase rozstříleli. V tom druhém již docházeli síly a soupeř v něm byl šťastnější.

r. 2009 - Den před zápasem se omluvili dva hráči základní sestavy, na výkonu to ale nebylo znát. V prvním poločase se Solnicí jsme rozhodně nebyli horší, střeleckých příležitostí jsme si vypracovali více než soupeř, bohužel jsme jej nakonec prohráli 1:2. Ve druhém jsme si již mnoho šancí nevypracovali a soupeř trestal naše chyby. Ve druhém zápase s Rychnovem úřadoval především Vašek Leugner, který svým důrazem vybojoval mnoho míčů a prosadil se střelecky. Dnes tým doplnil Matyáš Celik(08), který je stále fotbalový začátečník, jeho výkony však zápas od zápasu rostou.

Celkové hodnocení dnešních zápasů je pozitivní, kluci se s nimi vypořádali na jedničku. Opět pochvala všem hráčům, hlavně za bojovnost, která nám především v minulé sezoně často chyběla. Náročný víkend pokračuje zítřejším domácím turnajem Okresního přeboru, kterého se zúčastní většina hráčů, kteří to odmakali dnes. Začátek v 9.00 hod.