MFK

6.10.2018 - Mladší přípravka B odehrála turnaj v Zábrodí

09. 10. 2018 03:39 | autor: endymion

V sobotu zajížděla mladší přípravka B na hřiště do Zábrodí, kde se utkala s domácími a hosty z Police nad Metují. Dle našeho názoru nejtěžší los nás nezastihl v nejlepším rozpoložení, když se nám ještě na poslední chvíli omluvili 3 hráči a tak jsme museli odehrát turnaj bez střídání.

Proti Polici podali naši chlapci velice kvalitní a bojovný výkon a dlouho drželi s početnějším soupeřem krok a v poločase sice prohrávali 3:1, ale po přestávce dokázali zápas zdramatizovat na 4:3. Jenže nakonec se začala projevovat početní převaha soupeře a naopak našim borcům začali docházet síly. Nakonec jsme prohráli 9:3, kdy se o všechny branky postaral Martin Šulc. Druhý zápas už byl pouze formalitou neboť kvalitní soupeř nás celý zápas tlačil a my nevyužili naše šance, pravděpodobně i kvůli chybějícím silám útočníků, a tak jsme utrpěli nejhorší letošní prohru 15:0.

Ačkoliv to výsledkově nevypadalo, i torzo týmu si zaslouží obrovskou pochvalu, protože dokázali hrát v malém počtu, bez střídání a proti vyspělejšímu soupeři a rozhodně se nemají za co stydět, což potvrdili i přítomní diváci, kdy vyprovodili naše borce potleskem za jejich bojovný výkon.

V neděli zajížděla mladší přípravka A na dvojzápas se sousedy z Náchoda na krásné hřiště do České Skalice. To co nás postihlo o den dříve se naštěstí neopakovalo a nastoupili jsme v téměř nejsilnější sestavě a na hřišti to bylo znát. Soupeře jsme nepouštěli dohry a oproti turnaji v Trutnově jsme i proměňovali naše šance a tak jsme si brzy vypracovali vysoký náskok. Chlapci mohli v uvolněné atmosféře předvádět skutečně pěknou podívanou všem přítomným divákům. V obou zápasech jsme zvítězili a předváděli skutečně kvalitní výkon plný bojovnosti a pohledných kombinací. Na závěr se objevilo pár chybiček z nepozornosti, ale celkově si všichni zúčastnění zaslouží pochvalu za přístup a nasazení.

O následujícím víkendu jede v sobotu mladší přípravka A na turnaj až do Vrchlabí, kde se utkáme s domácími a Třebší. Oproti tomu mladší přípravka B si zahraje turnaj na domácím hřišti proti Hronovu a Velké Jesenici. Oba turnaje začínají v 9 hodin.

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 7 + 7: