7.10.2018 - Muži vezou z Police debakl

08. 10. 2018 18:02 | autor: endymion

Spartak Police nad Metují - MFK Nové Město nad Metují 7:0 (3:0)

Sestava MFK: Holý - Srubjan, Jelen, Vít (81. Maur), Lelek, Zákravský, Soumar, Klikar, Borůvka, Holčík, Novák (46. Valášek)

Poličtí začali pěkně zostra a už ve 13. minutě slavili úvodní trefu. Po přetaženém rohu vracel míč do „ohně“ Jandík a Awuku z malého vápna nezaváhal – 1:0. O deset minut později už to bylo v Polici o dvě branky. Po kombinaci ve středu hřišti se dostal míč k Jarošovi, který zvedl hlavu a zamířil přesně k tyči – 2:0. Ve 29. minutě se do ofenzivy zapojili i poličtí obránci, Hejnyš vrátil míč do pokutového území, kde se nejlépe zorientoval Mucha a podél gólmana upravoval na poločasových 3:0.

Čtvrtý gól přidala Police po hodině hry. To Šolc našel krásným centrem Muchu, který nikým neatakován zamířil do protipohybu novoměstského brankáře – 4:0. V 77. minutě domácí Awuku obešel dva hráče soupeře, kolmicí našel Jaroše, a ten podél gólmana zvyšoval už na 5:0. V 82. minutě centr do vápna zasáhl novoměstský hráč rukou a kopala se penalta. K ní se postavil Awuku a s přehledem proměnil – 6:0. V 83. minutě se blýskl krásnou samostatnou akcí Jaroš, který si nakonec kličkou posadil i brankáře a uzavřel na konečných 7:0.