7.10.2018 - Starší přípravka hrála i OP

08. 10. 2018 17:57 | autor: endymion

Náročnou neděli pro starší přípravku doplnil turnaj okresního přeboru na Babím, jehož se zúčastnil náš rezervní tým. A aby nešlo o souběh jednoduchý, čekal nás zde 1. a 3. tým tabulky. Ocenění zaslouží Lukáš Lochman, který družstvo posílil dobrovolně a jako správný kapitán je nakonec dovedl k solidním výsledkům.

V prvním utkání s lídrem tabulky z Č. Skalice jsme se snažili zodpovědně bránit a nepustit soupeře do jeho obávané kombinační hry. V prvním poločase se nám to dařilo ukázkově, za vše hovoří skóre 0:1. Ve druhém poločase jsme již inkasovali víckrát, všichni kluci ale odehráli utkání na hranici svých možností a příjemně překvapili. Podobně se nám dařilo i proti V. Jesenici/Zábrodí, soupeř předvedl dynamičtější herní projev, jehož bránění nám dělalo větší potíže.

V posledním utkání proti domácím se hráči uvolnili a proti výkonnostně vyrovnanému soupeři si konečně chtěli zahrát fotbal. Stejně jako minulý týden to ovšem úplně nevyšlo. Soupeře jsme přehrávali, ale neproměňovali jasné šance, naopak jsme sami inkasovali po trestuhodných chybách. Zápas tak dospěl do penaltového rozstřelu, který až v 6. sérii rozhodl Lukáš Lochman.