29.9.2018 - Mladší přípravka B hrála dvojzápas v Broumově

01. 10. 2018 14:20 | autor: endymion

V sobotu zavítala mladší přípravka B na dojzápas do Broumova, kde se naši borci utkali nejprve s týmem z Teplic nad Metují a poté s domácími z Broumova.

Po opatrném začátku jsme se ujali vedení ale soupeř nám nedal nic zadarmo a proto jsme v poločase vedli 3:2, když oba týmy předváděli velmi rychlé protiútoky a hra se tím přelévala nahoru dolů. Nakonec jsme byli šťastnější a vyhráli jsme celkově 7:3.

K druhému zápasu jsme nastoupili o chvíli později proti Broumovu. S tímto soupeřem se nám v letošním roce nedaří a brzy jsme také prohrávali 1:0. Toto skóre ovšem vydrželo až do poločasu. Po přestávce se začali a hřišti dít věci. Nejprve jsme po dvou skvělých akcích dokázali otočit skóre na 1:2. Následovali další šance a soupeře jsme nepouštěli z jeho půlky. Jenomže jsme nedokázali proměnit několik šanci a ani dvě nadějné standartní situace a domácí se opět dostali dohry. Po soupeřově vyrovnání přišla studená sprcha, když jsme inkasovali během několika minut hned 3x a soupeř už vedení nepustil. Hráčům přesto patří velké poděkování a pochvala, když se nevzdali a bojovali i za nepříznivého výsledku, příště nám snad bude přát i více štěstí.

V neděli jel druhý tým naší mladší přípravky na turnaj do Trutnova, kde se utkal s domácími a hosty z Chlumce nad Cidlinou.

V prvním utkání proti Trutnovu se naši borci dlouho neokázali gólově prosadit, ačkoliv se prakticky hrálo pouze před brankou domácích. Nakonec se ale vše k dobrému obrátilo a chlapci protrhli střeleckou smůlu a zvítězili 6:0. V druhé půli ovšem, zřejmě uspokojeni prvním poločasem, naši borci zaspali začátek a nechali si vstřelit poměrně laciné góly, většinou  po našich chybách v rozehrávce. Naštěstí jsme celkově zápas zvládli a v součtu s Českou Skalicí vyhráli nad domácími  5:17.

Druhý zápas byl trošku o něčem jiném. Proti kvalitnímu soupeři z Chlumce jsme začali velice dobře a první poločas jsme vyhráli 2:1. V tomto zápase naši borci předvedli skutečně velmi dobrý a bojovný výkon bez jediné chybičky. Oproti tomu po výměně týmu v druhém poločase jsme nedokázali navázat na dobrou hru z prvního poločasu a velice aktivní soupeř nás doslova přejel 9:2. Celkově v součtu jsme zaznamenali snad nejhorší porážku v této sezóně 29:5.

V příštím týdnu se utkáme na hřišti v České Skalici s Náchodem a věřím, že si napravíme reputaci a vrátíme se na vítěznou vlnu.