29. 09. 2018 19:17 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - MFK Trutnov B 1:1 (0:0) pen. 4:5

Branka MFK: Lelek

Sestava MFK: Maur - Holčík (74. Lelek I.), Srubjan, Jelen, Lelek A., Junek (61. Flígr), Vít, Zákravský, Soumar (73. Novák), Borůvka D., Klikar

V prvním poločase byl domácí tým "více na míči", ale žádnou velkou šanci si nevytvořili. Ani hosté pořádně Maura v novoměstské brance neprověřili. Za to hned v první minutě druhého poločasu se pěkně prokličkoval od poloviny hřiště až k brance domácí Lelek a přesně zakončil - 1:0. V 52. minutě se podařilo hostujícímu týmu srovnat skóre na 1:1, když se prosadil Štěpánek zblízka hlavou. Hosté o 4 minuty později zahrozili ještě jednou nebezpečnou hlavičkou, avšak ta mířila nad branku. V 63. minutě mohli vedení strhnout na svou stranu domácí, jenžě Klikar mířil jen do tyče. Poslední šancí utkání byl Lelkův trestný kop v 70. minutě, který trutnovský brankář s obtížemi vyrazil. Utkání tak dospělo k pokutovým kopům, ve kterých byli úspěšnější hosté.