29.9.2018 - Starší přípravka odehrála 5. kolo

29. 09. 2018 14:26 | autor: endymion

V 5. kole KP, které jsme odehráli v sobotu 29.9.2018, jsme opět zajeli otestovat sílu nejtěžšího soupeře, a to Solnice na její domácí půdě. Druhým soupeřem nám byl již třetí víkend za sebou spojený tým Týniště/Borohrádku.

r. 2009 - V prvním zápase proti domácím jsme se pokusili tým ročníku 2009 posílit zkušeným Fandou Škodou, což se v prvním poločase ukázalo jako dobrý tah. Kluci bojovali, co jim síly stačily a výsledkem byla přijatelná poločasová prohra 1:3. V druhém poločase však hráčům vlivem náročného programu začaly rychle ubývat síly, což se v závěru projevilo i na konečném výsledku. Ve druhém zápase proti týmu Týniště/Borohrádku jsme týmy vrátili do obvyklých sestav a do našeho týmu se vrátil Vašík Polaček. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, a to jak do rozložení sil na hřišti, tak i co do výsledku, kdy se nám v poslední minutě podařilo vyrovnat na poločasových 2:2. Ve druhém poločase jsem hru ještě zlepšili, hned z první akce se nám podařilo skórovat a ujali jsme se vedení. Tuto část hry jsme měli naprosto pod kontrolou, ale bohužel jsme selhali v koncovce, kdy jsme mohli přidat minimálně další 4 branky.

r. 2008 - Do zápasu jsem nastupovali oslabeni a dva nemocné hráče a se čtyřmi kluky, kteří měli v nohou turnaj okresních výběrů z předchozího dne. Začátek zápasu se nám vydařil. Zaskočili jsme domácí Solnici a ujali se vedení pěknými brankami. Stav 2:0 ale dlouho nevydržel, soupeř postupně přebíral iniciativu a v závěru zápas otočil. Druhý poločas kluci makali, ale na lepší výsledek to nestačilo. Do druhého zápasu s Týništěm/Borohrádkem se do sestavy vrátil Fanda Škoda, který vstřelil v prvním poločase hattrick. Poločasový výsledek mohl být i vyšší, několik šancí zůstalo neproměněno. Ve druhém jsme se ujali vedení 3:1 a měli zápas pod kontrolou. Bohužel jsme v závěru udělali 2 chyby a pár vteřin před koncem soupeř vyrovnal. Ihned po rozehrávce se pokusil Lukáš Lochman vystřelit, jeho pokus směřující do šibenice bohužel brankář vyrazil.

Dnešní hodnocení je opět pozitivní, tým splnil to, co se od něj očekávalo, pochvalu zaslouží všichni hráči. Odměnou pro ně byla i zjevná spokojenost přítomných rodičů, kterým děkujeme za podporu týmu.

trenéři SP: Hronovský, Hubálek