23.9.2018 - I B tým starší přípravky odehrál své zápasy

24. 09. 2018 16:19 | autor: endymion

V neděli 23.9. odehrál v Meziměstí další kolo okresního přeboru i náš B-tým starší přípravky. A opět v jiném složení, kdy nováčky tentokrát doplnili 2 zkušení hráči A-týmu. Záměrem bylo vnést do hry více klidu a zapojit méně zkušené hráče do kombinace, což se podařilo jen z části.

Do prvního utkání s Policí n/M jsme vstoupili aktivně a rychle se ujali vedení. Pak nás srazily chyby brankáře v rozehrávce, z nichž jsme 3x lacině inkasovali a bylo po pohodě. Náročné silové utkání plné osobních soubojů nakonec rozhodl důraz Adama Hronovského, díky jehož akcím jsme v samotném závěru výsledek otočili. V utkání s domácím týmem nás zaskočilo netradiční rozestavení 1-3-1, které se nám na začátku nedařilo bránit. Brzy se ale situace obrátila, soupeř nedokázal pokrývat naše tradiční rozestavení a poskytoval nám mnoho prostoru. Naši hráči ho využili k pestré kombinační hře po zemi a spoustě gólů. Za takový výkon jednoznačně zasloužili pochvalu, jak se ale brzy ukázalo, pochvala může i škodit. Do utkání s Provodovem jsme vstoupili lehkomyslně a po minutě prohrávali 0:2. Hru jsme dokázali vyrovnat a vytvářet si šance, ale všech 6 samostatných nájezdů skončilo neuvěřitelně v náruči soupeřova brankáře, nevytěžili jsme z nich jedinou dorážku či roh. A soupeř trestal do otevřené obrany. Jakmile hráči pochopili, že rozdíl už nedoženou, rozpadla se naše hra úplně a jen závěrečný hvizd rozhodčího nás uchránil od ještě většího přídělu branek.

Závěrečný poločas tak pokazil dojem z jinak solidního výkonu celého týmu, ponaučení turnaj přinesl zejména nejzkušenějším hráčům. Hrát se musí naplno s úplně každým soupeřem a až do konce.